Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie przebiegi?


harnax

Rekomendowane odpowiedzi

Sam planuje kupić a4 b8 polift. 

Przebieg ok 250 tys, czy obawiać się takiego przebiegu? Moje obecne auto 2.0 diesel na 280 tys i  spokojnie daje radę. 

A chętnie poczytam jak to u was wygląda 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na liczniku a w rzeczywistość nikt tego nie będzie wiedział. Przebiegów nie ma co się obawiać

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Kup auto w miarę zadbane i reguralnie o nie dbaj, wymieniaj wszystko na czas a jak coś prycha to od razu rób, a nie czekać, aż się nazbiera usterek tyle, że nie wiadomo potem w co łapy włożyć. Ja kupiłem 3 lata temu 1.8T i przebieg w sumie nieznany... Niby 178.00 ale obstawiam ponad 300.000 a jakbyś posłuchał to byś powiedział, że zegareczek.... Tobię życzę tego samego. Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej A4 Z 2008 roku przy przebiegu 285tys pojawiła się woda w cylindrze nr.3 wymieniłem silnik bo powiem szczerze nie mam przekonania do ściągania głowicy ale od razu regeneracji poddałem turbo alternator i rozrusznik bo już były liche

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem a4 2014r z przebiegiem 144k przez poł roku zrobiłem kolejne 20k i narazie wszystko ok, zaraz rozrzad do wymiany i dalej bede tłukł kilometry. Troche mnie przeraza fakt że tak młode auto i tyle nalatane, ale bede staral sie dbac o wszystko na biezaco wiec mam nadzieje ze i kolejna 150k wytrzyma :)

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemcy latają ok 60-70 tys rocznie, inaczej benzynę kupują ;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jedenastka

Dokładnie Szkop nie kupuje diesla żeby stał w garażu i po 5-6 latach użytkowania mieć 160-180k na blacie :grin: No, ale są ludzie którzy w to wierzą...

 

Moją sztukę kupiłem w 04.2016, pierwsza rejestracja 03.2013 i podczas kupna miała 204k nabite.

Póki co wymieniam oleje i filtry i lata ;)

ps. Kupuj rocznik '12+ żeby była buda poliftowa :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest koniecznie tak jest. Firma w której pracuję i wiele innych  zmienia fury co 3 lata . Widzialem audiczki 3-4 letnie z cyferką na blacie 37000 a nawet mniej. Przed oddaniem firma oddaje auto do firmy zajmujacej się polerką a tak ogólnie podpicowaniem aby oddać w jak najlepszym stanie.

Kolega -niemiec- pracuje w firmie recyklingowej ma do dyspozycji z innymi współpracownikami a4 2015 b9  praktycznie auto nie stygnie  , 216000 auto ma 3 lata i przeszło tzw. duzy serwis z rozrządem mozna i tak.  Nie jest to reguła.

Szukam tez poliftowej ale moze wyrwę tę b9 za dobrą cenę, lizing konczy sie za dwa miesiące,nie będzie to proste ale ten przebieg mocno zaniza cenę.

Edytowane przez niszczot
pomyłka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...