Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem


krzysiek4312

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od jakiegoś czasu zaobserwowałem w swoim Audi problem tego typu że jak jadę i wcisnę pedał gazu do końca zwiększają się obroty  kiedy dojdzie do 2tys obrotów to jest taki moment że skoczą do 2,5 obrotów a auto jedzie z normalną prędkością nie przyspiesza i wracają do 2tys tak jak bym wcisną sprzęgło i puścił   Proszę o jakieś info co może się dziać pozdro 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo. Komplet wymieniłem 35 tys temu cały komplet nowy. Identyczny objaw co u Ciebie mam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.02.2018 o 21:37, frog125 napisał:

Mam to samo. Komplet wymieniłem 35 tys temu cały komplet nowy. Identyczny objaw co u Ciebie mam. 

Ale wymieniłeś całość i pomogło??? I ile Cię to kosztowało??? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jeżdżę z tym problemem. Najgorzej jest jak silnik ciepły. Tak cały komplet wymienialem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, frog125 napisał:

Jeszcze jeżdżę z tym problemem. Najgorzej jest jak silnik ciepły. Tak cały komplet wymienialem. 

Aha czyli wychodzi na to że to nie wina sprzęgła tylko jakąś inna awaria, A ile wyniosła Cię wymiana całego sprzęgła? I daj znać jak uporasz się z tą awaria ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajrzyjcie proszę pod poniższy link, umieściłem tam szczegółowy opis problemu i filmiki. Czy u Was są podobne objawy, czy jednak jest jakaś różnica?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie jeszcze jeżdżę ale staje się to uciążliwe. To jest raczej slizgajace sie sprzęgło. Za nowe dałem 2300 plus 500 robota. Tak jak mówiłem na starym ori zrobilem 180tys i sie nie slizgalo a nowe po 40 sie slizga. Kupiłem sachsa komplet. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, krzysiek4312 napisał:

Wymiana sprzęgła z dwumasa pomogło rozwiązać ten problem kosz to ok 3000zl pozdro??

oby na dłużej, obyś za tydzień lub miesiąc znowu się nie skarżył

 

u mnie przyczyną uślizgu był źle poprowadzony moment obrotowy w programie po chiptuningu, dopiero korekta a w zasadzie zmiana programu zlikwidowała uślizgi sprzęgła, wcześniej niepotrzebnie wymieniłem DKZ, mnie wymiana kosztowała 1949 zł za kompletny DKZ + 500 zł robocizna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Charls napisał:

oby na dłużej, obyś za tydzień lub miesiąc znowu się nie skarżył

 

u mnie przyczyną uślizgu był źle poprowadzony moment obrotowy w programie po chiptuningu, dopiero korekta a w zasadzie zmiana programu zlikwidowała uślizgi sprzęgła, wcześniej niepotrzebnie wymieniłem DKZ, mnie wymiana kosztowała 1949 zł za kompletny DKZ + 500 zł robocizna

Wymieniałem to wszystko w sierpniu tamtego roku i jak do tej pory śmiga wszystko dobrze??. Dopiero teraz wstawiłem komentarz bo mi się przypomniało? pozdro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...