Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 2005, problem z pilotem


koszyk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam problem z pilotem do b7, przestał komunikować się z autem, wymiana baterii, sprawdzenie podaje sygnał na 433,920 wszystko okej, próba zakodowania manualnie brak efektu, vcds także go nie widzi..., co w takim wypadku potrzebna sama nowa elektronika i ją zakodować ?  a co z transponderem stary będzie okej ?

pilot wariował kilka dni aż padł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też od ponad tyg borykam się z problemem pilota, podejrzewam że coś płytka robi mi cyrki, tyle że u mnie manualna synchronizacja działa ale po kilku dniach z powrotem pilot szaleje otwierając samoczynnie szyby. Transponder stary zostawiasz bo on komunikuje się, żebyś mógł auto odpalić, pewnie bede kupował używany o tym samym nr ori sparwny pilot dla płytki i tez się zastanawiam czy bedę mógł zakodować ją manualnie czy vcdsem dodać pilot, pytałem się włąsnie na forum o to ale jeszcze nikt mi nie odpisał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A otwierałes to może wystarczy przelutowac elektronikę, a jak kodujesz manualnie ? metoda z 2 kluczykami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie zaglądałem do środka, na razie wyjąłem baterie i obserwuje czy szyby się nie otworzą, żeby wykluczyć mk z tych cyrków. Synchronizowałem tak jak napisane jest w instrukcji b7 naciśnięcie przycisku otwierania, włączenie zapłonu, wyłączenie następnie naciśnięcie na pilocie otwierania i po tym mogłem zamykać otwierać tak z 2-3 dni po czym wariował pilot dioda sama mrygała  i otwierały się szyby i znów pilot nie kontaktował sie z autem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...