Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam wszystkich i każdego z osobna.

Od niedawna jestem posiadaczem pierwszego w życiu Audi (A6 C5) z silnikiem 1.8T AWT. Mam nadzieję że auto przekona mnie do siebie i zostaniemy razem na długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie Wszystkich. Cieszę się, ze do Was dołączyłem. Jestem użytkownikiem Audi A4 od roku. Myślę, że inną marką samochodu nie będę jeździł.

Pzdrawiwm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę późno, mimo wszystko witamy [emoji4]
A4 dużo zjezdziłem i odwiedziłem, jak coś to pytaj

Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim Forumowiczom.:audi: Choć jestem szczęśliwym posiadaczem A4 od około 1 i 1/2 roku to dorejestrowałem się dopiero teraz. Lepiej późno niż wcale:). PZDR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, jeszcze posiadaczem audi a4 b8 nie jestem ale staram się znaleźć sztukę.

Wasza pomoc mi się przyda, a i ja postaram się pomagać w miarę moich umiejętności w różnych dziedzinach.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich właśnie co dopiero się zarejestrowałem.

Spoiler

Mam do was 3 pytania . Mianowicie w Lutym zaczynam robić prawo jazdy w Niemczech gdyż właśnie tu mieszkam. Na pierwszy samochód oczywiście. Jestem zainteresowany A4 b6 gdzieś w cenie 3500-4000 tysiąca euro .Moim marzeniem byłoby 2.5 tdi quattro 180 ps . Moje pytanie brzmi czy jesteście w stanie mi polecić ten oto egzemplarz i jakie są wasze opinie na jego temat .A także na jakie rzeczy trzeba spojrzeć podczasz zakupu oraz jakie rzeczy wypadałoby wymienić zaraz po zakupie. Dziękuję i pozdrawiam. 

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich użytkowników - fajnych samochodzików ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Nazywam się Adam jestem z Warszawy i jestem posiadaczem A4 B8 z 2.0 motorem o oznaczeniu CAEB.

Na początku mojej przygody z tym modelem uporałem się z problemem brania oleju i jak na razie autko sprawuje się świetnie,  mam nadzieje że tak będzie już zawsze.

Od czasu do czasu zaglądałem na to forum ale niestety zawsze nie mogłem znaleźć chwili by dołączyć do waszego grona, ale mam nadzieje że teraz jak już jestem to będzie wiele okazji by wymienić się swoimi doświadczeniami.

Pozdrawiam
Adam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć audi A4 b6 2.0 alt 130 KM w LPG :D zakupiłem 14 lipca 2016 roku, a konto dopiero teraz zakładam tutaj i chciałbym się przywitać z wami  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Alt mi 5 lat wiernie służył, podlewalem go olejem niczym kwiatka w doniczce. Teraz dolewa żona [emoji39]

Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko . Audi 80b4 Avant Quattro full opcja i S4 B7 2.7 BiT Limo ( wiecznie rozgrzebana)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już moje 3 Audi ale dopiero teraz dołączyłem do grona A4 klub  z Moja druga Audi A4 !!!!!

IMG_4403.PNG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na imię Dawid interesuje mnie takie ciekawe forum z uwagi ze jestem posiadaczem Audi. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...