Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Xenon


adasm112

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Czytałem różne wątki i nie znalazłem konkretnej odpowiedzi a mianowicie chodzi o to, że podczas jazdy wyłącza mi się xenon i po chwili zapala. Często też jest tak że gdy na jadę na dziurę lub jakąkolwiek nie równość to wyłącza mi wszystkie xenony lewy i prawy i zapala. Co to może być? Żarówki nowe.

 

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnij czy prąd nie znika może jakaś wtyczka luźno siedzi

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sprawdzałem wszystkie wtyczki i dalej to samo. Jest jakiś przekaźnik lub moduł który odpowiada za to?

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie najbardziej wkurza jak jadę po nie rownosciach. Sprawdzałem połączenia wszystkie. A najbardziej mnie zastanawia dlaczego gasną wszystkie światła i zapalają się i jest ok.

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem coś podobnego tylko mi gasl 1 xenon. Pierwsze na nowościach później już jak mu się podobało. Skończyło się wymianą palników. Były założone jakieś chińskie badziewia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj nie wiem właśnie. Gaśnie tak właśnie lewa i później nagle wszystkie

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może trochę nie w temacie, ale nazwa tematu jest bardzo ogólna, więc pozwolę sobie podciągnąć swój wątek. Czy jest ktoś w stanie rozpoznać po tych zdjęciach jaki palnik powinienem zamówić? D1S czy D2S?

Ogólnie przypuszczam, że wypalony jest odbłyśnik, palniki są na wykończeniu i obawiam się, że przetwornice są też lekko zmęczone życiem. To ostatnie wnioskuje delikatnie mrugającymi palnikami, ale mogę być w błędzie i wolę zacząć od najtańszej opcji i wymienić palniki na jakieś tanie, by sprawdzić czy to coś dało. 

W zasadzie to nie mam świateł, ustawione są ładnie, ale światło pada na maks 20 metrów przed auto. Jedna lampa świeci już na żółto.34507477_1705213786192608_2442665145252446208_n.jpg34745865_1705213632859290_4989964215050567680_n.jpg34644256_1705213569525963_6345447256488935424_n.jpg34594119_1705213592859294_4769068034063073280_n.jpg 

 

Edytowane przez Rosomak91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkręć lampę i zajrzj do środka jaki palnik tam siedzi... poza tym ocenisz od razu stan odbłysnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D1S, odbłyśnik jest lekko błyszczący, ale to lekko. Przesłona się w nim odbijała. Palnik za to bardzo okopcony w środkowej części bańki. Zamówiłem dwa żarniki bosmy, tanie a zobaczę efekty, a później porównam je do Filipsa. Jeśli efekty będą może uda mi się to zaprezentować z nagrań rejestratora.

Dziwne, że im dłużej ksenon świeci tym słabsze światło. Po kilku minutach jazdy mijanie się nocą staje się mega niebezpieczne, droga jest niewidoczna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...