Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B5 1.9 Di AFF] Co z tym mozna zrobić?


czudaj

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki silnik jak w temacie, podobno można go nie co "wzmocnić". Czy ktoś już to robił, wie jakie są tego koszty i ewentualnie jaka różnica w spalaniu przed i po? Oczywiście nie chodzi mi o pierwsze miesiące, bo wtedy pewnie znaczna :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam taki silnik jak w temacie, podobno można go nie co "wzmocnić". Czy ktoś już to robił, wie jakie są tego koszty i ewentualnie jaka różnica w spalaniu przed i po? Oczywiście nie chodzi mi o pierwsze miesiące, bo wtedy pewnie znaczna :twisted:

Mysle ze 90 konikow powinienes uzyskac a jezeli chodzi o spalanie to nie wiele wieksze bedzie jak w Twoim Di (SDI) nie odczujesz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mysle ze troche wiecej niz 90KM koledze sie da wyciagnac, najlepiej niech sie wypowiedza specjalisci od tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam taki silnik jak w temacie, podobno można go nie co "wzmocnić". Czy ktoś już to robił, wie jakie są tego koszty i ewentualnie jaka różnica w spalaniu przed i po? Oczywiście nie chodzi mi o pierwsze miesiące, bo wtedy pewnie znaczna :twisted:

zmienic wtryski i zawirusowac .... moc rzedu 115 kucorw i 280 Nm ...

spalanie nieznacznie wzrosnie przy pałowaniu :twisted:

koszt ..... zalezy gdzie kupisz i u kogo zrobisz program ... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam taki silnik jak w temacie, podobno można go nie co "wzmocnić". Czy ktoś już to robił, wie jakie są tego koszty i ewentualnie jaka różnica w spalaniu przed i po? Oczywiście nie chodzi mi o pierwsze miesiące, bo wtedy pewnie znaczna :twisted:

zmienic wtryski i zawirusowac .... moc rzedu 115 kucorw i 280 Nm ...

spalanie nieznacznie wzrosnie przy pałowaniu :twisted:

koszt ..... zalezy gdzie kupisz i u kogo zrobisz program ... :wink:

Jestem zielony w tej tematyce dlatego nie śmiejcie sie jak coś powiem nie za bardzo, ale rozumie że tyle się maksymalnie wyciągnie (115 koni), ale pewnie wtedy będą i większe obciążenia silnika przy "przyciśnięciu". Czy na przykład da się podrasować do powiedzmy 90-100 koników? Moc już przyzwoita a i pewnie silnika się nie wyżyłuje.

I ile mniej więcej by to kosztowało? Jestem w Lublinie, może ktoś zna jakiś dobry zakład albo robił i wie ile to kosztuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zielony w tej tematyce dlatego nie śmiejcie sie jak coś powiem nie za bardzo, ale rozumie że tyle się maksymalnie wyciągnie (115 koni), ale pewnie wtedy będą i większe obciążenia silnika przy "przyciśnięciu". Czy na przykład da się podrasować do powiedzmy 90-100 koników? Moc już przyzwoita a i pewnie silnika się nie wyżyłuje.

I ile mniej więcej by to kosztowało? Jestem w Lublinie, może ktoś zna jakiś dobry zakład albo robił i wie ile to kosztuje.

jak jestes z Lublina to skontaktuj sie z kolega z forum o nicku ctv i wszystko bedziesz wiedzial .... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czudaj, jak będziesz miał jakieś nowe mody w aucie to pisz PW. Otworzę temat i kleimy wykresy itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...