Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż virtual cockpit w MIB A4 B9


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem zapytać odnośnie tego, co napisał Kosmita. Widzę na tym screenie mapę nawigacji wyświetloną między zegarami. U mnie w czasie nawigowania wyświetla tam jedynie wskazówkę odnośnie najbliższego skrętu, a nie całą mapę. Czy ktoś wie może czy to kwestia jakichś ustawień?

 

Dzięki, pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, że w A4 są dwie opcje z zegarami analogowymi. Może masz tą u góry po prawej? 

Wiem, że nie pomagam, ale mam VirulaCocpit, więc u mnie jest inaczej.

vc.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.07.2018 o 14:46, ricosuave82 napisał:

Chciałem zapytać odnośnie tego, co napisał Kosmita. Widzę na tym screenie mapę nawigacji wyświetloną między zegarami. U mnie w czasie nawigowania wyświetla tam jedynie wskazówkę odnośnie najbliższego skrętu, a nie całą mapę. Czy ktoś wie może czy to kwestia jakichś ustawień?

 

Dzięki, pozdrawiam

 


A jaką masz NAVI ?  MIB  czy DELPHI ?

Ile cali ekran ?  daj fotki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.07.2018 o 20:07, wrclaguna napisał:


A jaką masz NAVI ?  MIB z twardym dyskiem czy DELPHI ?

Ile cali ekran ?  daj fotki

Wyświetlacz między zegarami mam kolorowy, a nawigację mam tę z 7-calowym ekranem. W opcjach dostępna była jako nawigacja MMI, wersja 8,3 cala nazywała się MMI Plus.

Pewnie właśnie o to się rozchodzi i dlatego mam mniej opcji wyświetlania mapy :)

 

 

2018-07-18 13.28.31.jpg

2018-07-18 13.28.23.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13 lipca 2018 o 14:46, ricosuave82 napisał:

Chciałem zapytać odnośnie tego, co napisał Kosmita. Widzę na tym screenie mapę nawigacji wyświetloną między zegarami. U mnie w czasie nawigowania wyświetla tam jedynie wskazówkę odnośnie najbliższego skrętu, a nie całą mapę. Czy ktoś wie może czy to kwestia jakichś ustawień?

 

Dzięki, pozdrawiam

 

Ale ja też mogę sobie ustawić same wskazania. Ustawiasz to w ustawieniach zegarów. Jak ustawisz na wskazania nawigacji wciśnij strzałkę w prawo na kierownicy. Wtedy pojawiają się opcje.. I klikasz mapa, a nie wskazania. Jak nie będziesz mógł zobaczyć to sprawdzę dokładnie u siebie jak to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Kosmita napisał:

Ale ja też mogę sobie ustawić same wskazania. Ustawiasz to w ustawieniach zegarów. Jak ustawisz na wskazania nawigacji wciśnij strzałkę w prawo na kierownicy. Wtedy pojawiają się opcje.. I klikasz mapa, a nie wskazania. Jak nie będziesz mógł zobaczyć to sprawdzę dokładnie u siebie jak to wygląda.

Ok, sprawdzę dzisiaj i dam znać czy się udało :) Widzę jedno ograniczenie, mianowicie na kierownicy mam tylko podstawowe przyciski, a nie pełen zestaw, ale powinno się dać to menu jakoś wywołać mimo wszystko. Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19 lipca 2018 o 09:04, ricosuave82 napisał:

Ok, sprawdzę dzisiaj i dam znać czy się udało :) Widzę jedno ograniczenie, mianowicie na kierownicy mam tylko podstawowe przyciski, a nie pełen zestaw, ale powinno się dać to menu jakoś wywołać mimo wszystko. Dzięki!

No zobacz sobie. Jednymi strzałkami przesuwasz główne funkcje (Navi, Telefon, Kmputer itd), a poniżej masz rolkę i też przyciski prawo/lewo. I w prawo otwierasz menu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A navi posiada zielone złącze FAKRA ?

Licznik spoko.

Navi mała Delphi nie obsługuje VC

Wymiana na Harman i bedzie lux.

Edytowane przez ziomal-84
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy da się włączyć layout S4 z obrotomierzem i prędkościomierzem na środku w VC w A4 MY2018r ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie sie zastanawiam nad wymiana, mam ta niby wieksza wersje analogow z wyswietlaczem auto z 16 roku w wersji S line. Czy to jest instalacja plug n play czy trzeba cos programowac ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Podaje numery liczników do A4 B9  wersja EU   :hi:


AUDI A4 B9  PRZEDLIFT 2017-2020

wtyka 32 PIN

8W5920790
8W5920790B
8W5920790C
8W5920790D
8W5920790E

AUDI A4 B9  POLIFT 2020-2023

wtyka 18 PIN

8W5920790J
8W5920790K
8W5920790L
8W5920790M
8W5920790N

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jeśli zakupiłbym aki model: 8W5920790C - oznacza to, iż instalacja staje się możliwa dla audi a4 b9 przedlift /2019 r./ sedan?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Sorry za off-topic. Czy istnieje możliwość cofnięcia licznika w przypadku zamontowanego od nowości virtual cocpit? Mam na oku jedną B9 ale mam poważne wątpliwości co do jej przebiegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem, niestety. Dzięki za potwierdzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,
Chcialbym zmienic swoje monochromatyczne zegary, na zegary z malym wyswietlaczem. Mam mala navi, jednostka delphi. Mam na oku część 8W5-920-781B. Czy trzeba będzie w tym przypadku coś kodować, poza wyświetlaniem mapy na wyświetlaczu nawigacji (jak w tym wątku)? (https://a4-klub.pl/topic/484629-dokładka-przycisków-multifunkcji-czy-wymiana-kierownicy/ )  Czy jest ewentualnie gdzieś na forum jakiś poradnik? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wymianie zegary muszą być odpowiednio pod twoje auto/typosażenie zakodowane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, dzieki za odpowiedz. Jest mozliwosc sprawdzenia kodow mojej konfiguracji, albo spis, ktore musze sprawdzic (przerzucic) do ewentualnie nowych? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim wymienisz zegary musisz wykonać pełny autoscan oraz zapisać mapę adaptacji adpmap. Po wymianie musisz wprowadzć kodowanie i adaptacje do nowych zegarów.  Oprócz tego, że sam nie wykonasz korekty przebiegu, zegary mają także ochronę komponentu, której też sam nie ściągniesz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...