Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Doświetlanie zakrętów - LED?


mateu

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z Was wymieniał żarówkę doświetlania zakrętów (w lampie biksenon) na LEDową? Chciałem zakupić takie jak poniżej ale nie wiem czy się zmieszczą :/

http://allegro.pl/zarowka-led-h11-h8-h9-h16-dc9v-32v-can-72w-8000lm-i6979563399.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wymienialem , Tam ogólnie jest mało miejsca żeby wyjąć. nie zmieści się..20180128_142311.png

Edytowane przez MaciekPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, PatrykB8 napisał:

Wrzucilem je w przeciwmgielne, 6500k - sa super:)

Czy przy doświetlaniu zakrętów w przeciwmgielnych one coś lepiej doświetlają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, Krzy0 said:

Czy przy doświetlaniu zakrętów w przeciwmgielnych one coś lepiej doświetlają?

http://www.sklepledowy.pl/pl/p/Audi-A4-B8-Swiatla-Przeciwmglowe-LED-H8-H11-35W-OPTICON-12V-DC-4000lm-6500K-zestaw-2-sztuki/3493

 

tych dokladnie uzywam..

 

na poprzednich zoltych nie bylo kompletnie roznicy jadac w nocy nieoswietlona droga... przy tych przeciwmgielnych widzisz wszystko nawet jezeli wylaczysz zwykle swiatla... przed oczami masz panorame nie zaleznie od tego jak jest ciemno i jaka jest mgla.. osobiscie uwielbiam te swiatelka.... znajomy ktoremu polecilem rowniez nigdy nie zamierza ich zmieniac;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.01.2018 o 15:28, PatrykB8 napisał:

http://www.sklepledowy.pl/pl/p/Audi-A4-B8-Swiatla-Przeciwmglowe-LED-H8-H11-35W-OPTICON-12V-DC-4000lm-6500K-zestaw-2-sztuki/3493

 

tych dokladnie uzywam..

 

na poprzednich zoltych nie bylo kompletnie roznicy jadac w nocy nieoswietlona droga... przy tych przeciwmgielnych widzisz wszystko nawet jezeli wylaczysz zwykle swiatla... przed oczami masz panorame nie zaleznie od tego jak jest ciemno i jaka jest mgla.. osobiscie uwielbiam te swiatelka.... znajomy ktoremu polecilem rowniez nigdy nie zamierza ich zmieniac;)

Te już kupiłem do przeciwmglowych :) dają ładnie. Do doświetlania zakrętów kupię coś mniejszego z osobnymi rezystorami żeby nie wywalalo błędu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Normalna zarówka w halogenie przeciwmgielnym przy włączonej funkcji doświetlania zapala się powoli po czym powoli gaśnie. Czy stosując LED jest tak samo, czy może jest tak ze zapala od razu na 100% bez tego efektu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, vex87 napisał:

Mam pytanko. Normalna zarówka w halogenie przeciwmgielnym przy włączonej funkcji doświetlania zapala się powoli po czym powoli gaśnie. Czy stosując LED jest tak samo, czy może jest tak ze zapala od razu na 100% bez tego efektu?

Mam takie żarówki. Zapala się powoli i również powoli przygasa. Tak więc jest gutt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kajrol napisał:

Mam takie żarówki. Zapala się powoli i również powoli przygasa. Tak więc jest gutt

Dzieki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się czy żarówki przeciwmgłowe LED pasują zarówno do przedlifta jak i polifta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że w polifcie też idą h8 tak więc bez problemu. Najlepiej zobacz jaki typ żarówki bd miał w polifcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta żarówka ledowa jest prawie identycznie rozmiarem jak zwykła. Tak więc zmieści się napewno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Telefonicz napisał:

Nie chodzi o typ żarówki tylko czy fizycznie ze względu na wielkość mieszczą się.

Mieści się w polifcie, sprawdzone. Mam u siebie i świeci elegancko. Wymiana banalnie prosta.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Stn napisał:

Mieści się w polifcie, sprawdzone. Mam u siebie i świeci elegancko. Wymiana banalnie prosta.

Dzięki, już kupuję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a nie ma przypału na badaniu technicznym z tymi ledami? :bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te żarówki nie będą błędem świecić?

 

 

Zamówiłem założyłem jest dobrze :)

Edytowane przez Maesc4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.03.2018 o 07:11, Veiru napisał:

Panowie, a nie ma przypału na badaniu technicznym z tymi ledami? :bag:

 

http://www.sklepledowy.pl/pl/p/Audi-A4-B8-Swiatla-Przeciwmglowe-LED-H8-H11-35W-OPTICON-12V-DC-4000lm-6500K-zestaw-2-sztuki/3493

bardzo mocne, ale u mnie się nie czepiali przy przeglądzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...