Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1ba/ 1be


sonadores

Rekomendowane odpowiedzi

okk czyli springi uzywki pod kategorie wagowe, a amory masz na mysli jakies z aso czy zamienniki ?

 

wgl to sie zaczynam zastanawiać czy juz nie lepiej włożyce te pro kity niż szukac dobrych amorów i springów

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amory Monroe, Sachs pod sportowe zawieszenie, sprężyny bywają na forum , napisz w dziale kupię może ktoś się odezwie, ja też tu kupiłem sprężyny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, greg2505 napisał:

Amory Monroe, Sachs pod sportowe zawieszenie, sprężyny bywają na forum , napisz w dziale kupię może ktoś się odezwie, ja też tu kupiłem sprężyny 

okk bede mieć to na uwadze jak podejme sie konkretnego rozwiązania. Myśle ze idealnie było by gdyby np. eibach produkował springi obniżające o -20 to nie było by problemu mysle  i byłby to kompromis między 1be a 1ba + takie springi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie rozważam teraz gdybym obniżył talerzykami przód i zastanawia mnie jak by wyglądał wtedy na 18 czy była by to jakaś porażka czy coś akceptowalnego, lub ewentualnie 17 na profilu 50 bo na 45 moze być troche koza także wolałbym juz 50 R17. W kazdym razie myśle że zmiana zawieszenia wyniosła by w przypadku nowych amorów i używki springi jakos ok 1,5 tys. Do tego kwestia dróg w moim mieście ;/ wczoraj gadałem z mechanikiem i wspominałem mu temat to mowił mi ze ma kolege któremu 3x miske robił w audi na 1be

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.01.2018 o 14:02, tobias napisał:

u mnie 1ba na talerzykach z b5 zeszło 1,3cm

DSC00511a.jpg

masz jeszcze jakies foto z boku jak to wygląda ? na lato masz jakies inne fele czy an tych cały rok smigasz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś nie uważa to miskę rozwali ja jeżdżę 9 lat i nawet osłony nie rozwaliłem , niestety niższe zawieszenie = większa uwaga na to gdzie się jeździ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie tak własnie było mi w astrze g na 17 z profilem 45 zdarzyło sie miske przetrzeć w tamtym miejscu. Jeżeli chodzi o obniżone to takie klimaty jak jakas polna droga czy las wchodzi w gre czy to jazdna na 1 z zwalnianiem przed hopkami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...