Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od niedawna jestem posiadaczem audi a4 b6 z silnikiem 2.0 ALT. Mam nadzieję że znajdę na forum wiele przydatnych informacji o tym aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 415.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Taki był też cel :D Zapraszam! jeśli mogę komuś pomóc, to czemu nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Jestem Marcin mieszkam w Lublinie i zarejestrowałem się na Waszym forum w celu poszukiwania informacji na temat audi A4 B6 z silnikiem 1.8T. Chciałbym w niedalekiej przyszłości o ile poszukiwania dobrego egzemplarza pójdą dobrze nabyć taki samochód.
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów jestem z Chełmna woj. Kuj.pomorskie posiadam a4 b8 z 2008 r. mam nadzieję ze mogę liczyć na waszą pomoc w razie pytań. 

Pozdrawiam.

Spoiler

 

 

 

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.

Edytowane przez Siwy 66
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jestem Karol. Mieszkam w Jantarze (nad zatoką gdańską, mierzeja wislana).

Dwa tygodnie temu zostalem posiadaczem małysza 1.8t bfb quattro dużo informacji znalazłem na waszym forum, teraz już wiem ze dłużej tu zabawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Z samochodami Audi mam do czynienia już od dziesięciu lat. Aktualnie posiadam A3, A4 B8 oraz od kilku dni A5 sportback 3.0 TDI Tiptronic.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam A4 B5 1997 silnik ADR 1.8 PB/LPG . Samochód posiadam od roku a w rodzinie jest już 5 rok . 

Edytowane przez Arogarczyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem z Brodnicy. Posiadam audi a4 b6 1.8T BFB 163km +LPG, Avant. Auto mam od dwóch tygodni. 

PS. Mile widziane wiadomości o spotach w moich okolicach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich klubowiczow chcialem zaczerpnac informacji na temat Audi b8 160km z wrzesnia 2011r, mam zamiar takie kupic mam upatrzony jeden model i wiem narazie tylko ze posiada on lancuch rozrzadu ma przejechane 95 000 km. Co wy myslicie o tym modelu czy moze lepszy bedzie z paskiem czy moze tylko 120 konny , moze ktos z was posiada taki model i zechce sie podzielic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panie i Panów

jestem nowym użytkownikiem forum i posiadaczem Audi a4 b6. Mam nadzieję, że wiele się od Was nauczę o naszej kochanej marce i, że będę mógł podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z motoryzacją.

 

także jeszcze raz. CZEŚĆ WSZYSTKIM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich na forum. Już od jakiegoś czasu jeżdżę czerwonym A4 B8 Avant z literkami DZG na tablicach. Na razie czytam niektóre wątki. Może z czasem coś napiszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Spoiler

mam pytanie a mianowicie, mam zamiar kupić podsufitkę wraz z kompletem z audi a4 B7 sedan czarna do a4 b6, będzie pasować ? Ktoś przerabiał to już ? Proszę o opinie ;)

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy. Proszę uzupełnić profil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

        Witam wszyskich = Klubu AUDI  == =jestem nowicjuszem Klubu -bede potrzebowal pomocy -Audi to moj najlepszy samochod- KLASA !  - Wiec Witam PASJONAT......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam żadnych problemów z silnikiem, za to z elektryką mam. Niesprawny moduł komfortu i czasem mi wyświetla AIR BAG na dziurach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...