Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki zamiennik dla sprężyn na tył 1BE OYK


borryz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

dopadł i mnie temat wymiany sprężyn 1BE i po przeczesaniu forum widzę, że jest niezły meksyk... Więc zapytam w prost tych którzy wymieniali i mają taki zawias jak ja: 

  • 1BE
  • kategoria tył: OYK
  • OEM: 8E0 511 115 DL
  • paski:  NRRR

Co wybraliście i jaki był efekt: siadło, dobrze czy koza?

Nowe w ASO 450 za sztukę. Pytałem o wysokość sprężyny ale nie mieli info. Będę celował w jakieś niemiecki może akurat uda się trafić na ORI :grin: lub coś podobnego. Ale najchętniej poradzę się kogoś kto przez to przechodził.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra rada...kup ori z aso. Poważnie, szkoda nerwów i pieniędzy na ewentualne kolejne sprężyny. Ja przechodziłem niedawno temat i teraz bym bez zastanowienia kupił oryginały. Wybierałem monreo .Z przodu dałem tak jak mi wychodziło z kat wagowych a z tyłu dałem +1 kat wagową i jakoś to wyszło choć nie jest to czego oczekiwałem.

Zaraz po wymianie było ok, niestety w miarę pokonywania kilometrów doszło do "ubicia się " tylnych sprężyn. Inaczej mówiąc. Tył po miesiącu siadł mi o 2 cm . Na wiosnę kupuję ori bo nie mam zwyczajnie czasu na zabawę z odpadami które trafiają do kartonów z losowymi naklejkami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh no nie to chciałem przeczytać... ale tak, cały czas rozważam taką opcję. Zachciało się Audi, to teraz trzeba płacić :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupując auto premium płacić trzeba :-) Ja mam z przodu ori amorki i sprężyny, znajomości dały 20% zniżki.
Pomysł był jeszcze by dobrać od Skody lub VW. Tylko trzeba dobrze czytać informacje.

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano... też wstawiłem Ori w końcu, dla świętego spokoju - uwielbiam to auto, zamierzam jeździć jeszcze przez kilka lat, więc niech ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...