Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] wymiana żarówek górnego światła stop w avancie [B5]???


rafalekx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam mały problem... Nie wiem jak się zdejmuje tą osłonę (maskownicę), która ładnie maskuje górne światełko stopu. A nie chcę połamać. Może ktoś wymieniał już te żarówki? Jak to się robi? No i jakie tam są żaróweczki? Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam! :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamontowana jest na zaczepach schodzi bez problemu

żarówki wciskane 1.2 W wymień wszystkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzięki pobawię się w ten weekend, może nie połamię :rotfl: A dlaczego polecasz wymienić wszystkie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo stare są już przegrzane i po wymianie tych spalonych te (dobre) bardzo szybko wysiadają

koszt żarówki to 80 groszy więc warto wymienić wszystkie za jednym razem i mieć święty spokój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Goodspit

Mam ten sam problem z dodatkowym stopem a zanim rozbiorę to bym chciał już kupić żeby p[odmienić i złożyć z powrotem, tylko ile ich tam idzie? I czy to na pewno 1,2? Bo znalazłem info gdzie jest podane że to W5W...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ja pobawiłem się przez weekend i nie mogłem tego zdjąć... Bałem się, że połamię. Jak to się zdejmuje? Może ktoś ładnie opisać, albo film nagrać :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ja pobawiłem się przez weekend i nie mogłem tego zdjąć... Bałem się, że połamię. Jak to się zdejmuje? Może ktoś ładnie opisać, albo film nagrać
Ja też kiedyś wziąłem się za wymianę, ale jak przy próbie zdjęcia tego cholernego plastiku coś pod nim gruchnęło to dałem sobie na spokój.

nie mam cierpliwości do plastików

faktycznie przydałby się jakiś manual do zdjęcia tego cholerstwa :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Goodspit

Ja właśnie rozebrałem u siebie :biggrin: się spociłem trochę ze strachu co by czegoś nie połamać ale poszło jakoś :smile: Robiłem to w takiej kolejności: najpierw odpiąłem z zatrzasków dolną część, trzeba poprostu mocniej szarpnąć ale z wyczuciem wszystko, te zatrzaski mocno trzymają. Całej części nie zdejmowałem, tylko odpiąłem tyle żeby ją odchylić i móc dalej górne odpinać swobodniej. Później odczepiałęm górną cześć zaczynając od dołu, na górze już tylko trzymają 2 zatrzaski po obu stronach światła. Na koniec trzeba odkręcić światło, zdjąć czerwony plastik i wymienić żarówki, jest ich tam 10 sztuk, takie małe wciskane. Później wpadne do sklepu kupić nowe to napiszę jakie to dokładnie są, a jek nie będzie za ciemno na zdjęcia to wstawię fotostory :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Później wpadne do sklepu kupić nowe to napiszę jakie to dokładnie są, a jek nie będzie za ciemno na zdjęcia to wstawię fotostory

Gdybyś był tak miły :wink: Zrób też zdjęcie ze zdjętą maskownicą, chcę zobaczyć te zaczepy... A może zrób małe fotostory jak co robić :rotfl: Czekam! Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fajnie to opisałeś :smile: Ale koszt tych żarówek to chyba trochę przesadzony? Ktoś tu pisał, że są dużo tańsze... Szkoda 10 zeta :rotfl::rotfl::rotfl: Nie no ale może damy radę. Dzięki za tak szczegółowy opis :exclaim: Szkoda, że tak mało zdjęć i że nie są trochę lepszej jakości (np. to pierwsze... Ale fajnie :wink: Dzięki :exclaim: :exclaim: :exclaim: Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Goodspit

Złotówka za sztukę to nie przesadzaj że to tak wiele... A co do zdjęć to były robione aparatem z telefonu a więcej nie było co robić. Jak czegoś jeszcze nie wiesz, to zapytaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...