Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wolno opadające obroty.


Skrillex

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze to straszna dlubanina, po krotce to wyjalem z czujnika mala szynke z wsowkami na ktore zapina sie kostke zalozylem czujnik bez tego a jak juz byl zalozony to owa szynke z wsowkami wsuwalem na miejsce po troszku az na mierniku pokazalo mi ze mam obwod otwarty wtedy ta szynke zalalem klejem w tym wlasnie miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...czyli teoretycznie można to sprawdzić na przykład zrzucając z 5 lub 4 biegu na luz bez sprzęgła podczas jazdy?

Pomysł ciekawy tylko jeśli odwrócę działanie czujnika położenia sprzęgła to niestety tempomat nie będzie mi działał :(

Nie mogę zrozumieć poza tym dlaczego producent miałby celowo produkować czujniki z odwrotną logiką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Producent nic celowo nie robi. Podobnie działa czujnik pod pedałem stopu. Przy montażu nowego nie wolno bawić się regulacją tego trzpienia i tyle, a podczas montażu ustala się jego zakres i ma działać jak fabryka chciała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czujnik fakt ze ma wyjatkowo skaplikowana budowe ale nie ma szans zalozyc nowy tak aby dzialal jak po mojej przerobce, zalozylem kilka fabrycznie nowych prosto z pudelka i w uchwyt zaden nic nie zmienil, nie bede sie klucil ani wymadrzal u mnie to dziala jest super i ciesze sie super wygodna jazda a wy zrobicie jaj chcecie mozna dalej dumac i sie wk...  albo jak ja wziasc sie do roboty i kombinowac az sie uda, moj patent jest taki dziala, chcialem pomoc reszta nalezy do was. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...