Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z immo VW Polo


ulysses

Rekomendowane odpowiedzi

Myslalem ze odczytanie same jest niegrozne ;p na youtube widzialem ze w tej zakladce z silnika jest immo off wiec chciałem sprawdzic tylko czy sie polaczy i bym wylaczyl i swiety spokoj ;) to jakiego kabla potrzebuje zeby polaczyl sie z tym silnikiem zeby wylaczyc immo? Jutro na tym kablu co wczoraj sproboje w tym programie odczytac pin. Jak bedzie taki sam lub inny ale dalej nie bedzie w vcds sie logowac to bede chcial wylaczyc immo. Jak sprawdzic czy pastylka dziala czy nie w sensie uszkodzen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edc 17u01 zapomnij o wyłączeniu kabelkiem tutaj immo to po pierwsze. Daj to komuś do zrobienia bo po wywaleniu kluczy lub uszkodzeniu czegokolwiek koszty będą dużo dużo większe niż te 400 zł które chcą za dopisane. Programem commander nic tu nie zdziałasz. Co prawda ta siedemnastka jest z początków produkcji ale off bezpieczny tylko na stole i nie chińskimi zabawkami za pare zł. Co do licznika tu jest możliwość wydobycia pinu i dopisania klucza ale nie tym sprzętem co masz i na raz ci się nie opłaca.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Tom A4 napisał:

Edc 17u01 zapomnij o wyłączeniu kabelkiem tutaj immo to po pierwsze. Daj to komuś do zrobienia bo po wywaleniu kluczy lub uszkodzeniu czegokolwiek koszty będą dużo dużo większe niż te 400 zł które chcą za dopisane. Programem commander nic tu nie zdziałasz. Co prawda ta siedemnastka jest z początków produkcji ale off bezpieczny tylko na stole i nie chińskimi zabawkami za pare zł. Co do licznika tu jest możliwość wydobycia pinu i dopisania klucza ale nie tym sprzętem co masz i na raz ci się nie opłaca.

 

Niestety fachowcy sie cenią bo sprzęt do ogarnięcia immo  cenowo z reguły jest kosmiczny i musi sie zwracać a ludzie by chcieli kablem za 50zł sami to robić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o to bo wiadomo jak i sprzet tak i wiedza kosztuje, ale nie ukrywajmy kazdy szuka jakis tam oszczednosci. Jak nie ogarne to i tak dam fachowcowi tyle ze narazie nie mam czasu sie w to bawic. A i do mnie najważniejsze jest frajda ze sie samemu zrobilo i przy okazji czegos nowego nauczyło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tak sprzęt do r/w  immo czy programowania kosztuje sporo wiem bo mam.  Tu frajdy z próby zrobienia nie będzie ,a raczej płacz i ogromne koszta edc17 to nie stary vag ze programatorem czy kablem za parę zł stawia się to na nogi czy dopisuje lub robi off. Poczytaj a sam się przekonasz. Nikt nie broni ci nauki czy nie chce byś miał frajdę ze zrobienia samemu ale edc17 jako obiekt do nauki czy eksperymentów to źle wybrałeś.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...