Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Rysy, otarcia - czym zlikwidować ?


radek4359

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli widac podklad to nic nie zrobisz :( Zastanawiam sie nad takim czym: http://allegro.pl/rewelacyjna-kredka-na-rysy-fix-it-pro-hit-ztv-i1553211771.html Moze ktos stosowal i wie co to warte?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezły bajer marketingowy. Rysa znika po przejechaniu kredki :polew: :polew: :polew:

Kredki lekko to maskują i to przeważnie do pierwszego mycia na myjni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te zwykłe tak - ale zwróć uwagę, że ta jest magiczna ;) W sensie niby pasuje do każdego koloru i jest utwardzalna. To chyba nie jest taka zwykła kredka świecowa, która wszyscy znamy i która jest do d.. Może to coś w typie przezroczystego rozpuszczalnika, który rozpuszcza lakier wokół uszkodzenia, miesza się z nim, wypełnia rysę i się utwardza. To byłoby coś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te zwykłe to niby tak - ale zwróć uwagę, że ta jest magiczna ;) W sensie pasuje do każdego koloru, i jest utwardzalna. To chyba nie jest taka zwykła kredka świecowa, która wszyscy znamy.

Domyślam się, że żartujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te zwykłe tak - ale zwróć uwagę, że ta jest magiczna ;) W sensie niby pasuje do każdego koloru i jest utwardzalna. To chyba nie jest taka zwykła kredka świecowa, która wszyscy znamy i która jest do d.. Może to coś w typie przezroczystego rozpuszczalnika, który rozpuszcza lakier wokół uszkodzenia, miesza się z nim, wypełnia rysę i się utwardza. To byłoby coś :)

ale się ubawiłem rozpuszcza lakier :polew: nie rób sobie nadziei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się tam nie znam - widzę tylko, że to nie jest zwykła świecówka. Może ktoś to stosował i wie czy to coś warte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, jakiś skur... sprezentował mi na parkingu pod hipermarketem klika rys i otarć na tylnym zderzaku. Wyglądają one mniej więcej tak jak te na nadkolu u kolegi Biszczana (post nr 37 zdjęcie 1), są może troszeczkę mniej widoczne. Strasznie mnie to wkurza i chciałbym to jakoś zamaskować. Czy ta pasta G3 da radę? Próbowałem już kredką świecową, którą miałem przy wosku koloryzującym z Sonaxa, ale niewiele pomogło:facepalm: Myślałem, żeby najpierw przejechać pastą G3, a potem nałożyć tego wosku z Sonaxa..może da radę:eusathink: Co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, jakiś skur... sprezentował mi na parkingu pod hipermarketem klika rys i otarć na tylnym zderzaku. Wyglądają one mniej więcej tak jak te na nadkolu u kolegi Biszczana (post nr 37 zdjęcie 1), są może troszeczkę mniej widoczne. Strasznie mnie to wkurza i chciałbym to jakoś zamaskować. Czy ta pasta G3 da radę? Próbowałem już kredką świecową, którą miałem przy wosku koloryzującym z Sonaxa, ale niewiele pomogło:facepalm: Myślałem, żeby najpierw przejechać pastą G3, a potem nałożyć tego wosku z Sonaxa..może da radę:eusathink: Co o tym sądzicie?

Jak możesz to zrób jakąś fotę jak to wygląda. Jak rysy nie są głębokie, to pasta może pomóc. Możesz zrobić prosty test, polej zderzak wodą, jak rysy znikną, to jest szansa że nie są głębokie i pasta da radę. Tylko nie można za dużo trzeć, bo przetrzesz do podkładu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie odpuszczam pastę. Okazało się, że rysy nie są specjalnie głębokie:decayed: 3 razy przeleciałem tym woskiem koloryzującym Sonax-a, który mam i rysy są naprawdę mało widoczne, trzeba się przyjrzeć, żeby je zobaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety wczoraj umyłem samochód i rysy ponownie bardziej się uwidoczniły tak więc jednak poszukam jakiejś pasty, żeby wyeliminować problem na dłużej. Przy następnej okazji zrobię fotkę i wrzucę do oceny jakiej pasty szukać:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...