Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dodatkowe oświetlenie tylna podsufitka


Tomasztom

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich . Od dawna czytam forum i zdecydowałem się na założenie konta ponieważ jest tu wielu fachowców ,a ja lubię uczyć sie od lepszych ;-)

Sprawa wygląda tak : potrzebuje dołożyć podświetlenie z sufitu na tylnego pasażera gdyż woże dziecko a z tyłu panuje ciemnia. Czy jest jakaś możliwość by wstawić jakąś lampke led ? Jeżeli ktoś się orientuje jak wykonać taką operację,to proszę o pomoc i. Góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie w sufit będzie Ci ciężko. Nie ma chyba w sedanie fabrycznych mocowań.

 

Możesz ewentualnie spróbować dać lampkę w słupek "C". Tak zrobiłem u siebie. Światła jest wystarczająco dużo, żeby obserwować dziecko, ale na tyle mało, żeby go nie razić w oczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamontowałem nowe słupki z lampkami. Takie jak na zdjęciu. Zasilanie pociągnąłem od lampki kierowcy. Roboty jest sporo, ale nie jest skomplikowana. Wrzucę dzisiaj lub jutro tutorial do DIY to podeślę Ci link. 

Jak się zrobi cieplej to pokombinuję, żeby można było włączać i wyłączać tylne oświetlenie naciskając przycisk przy lampce kierowcy.

 

słupek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.02.2018 o 14:51, Pablo1809 napisał:

Według mnie w sufit będzie Ci ciężko. Nie ma chyba w sedanie fabrycznych mocowań.

Co się nie da, jak się da.

https://a4-klub.pl/topic/127943-montaż-lampki-podsufitki-poliftowej-do-przedlifta/?page=9&tab=comments#comment-3592135

 

 

Ja będę montował lampkę z A6 C5. Tylko się cieplej zrobi.

Edytowane przez tomczas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, tomczas napisał:

Co się nie da, jak się da.

Nie napisałem, że się nie da, tylko że może być ciężko.

 Swoją drogą ciekawy patent. Zastanawia mnie tylko, czy mając szyberdach (mój przypadek) da radę zainstalować taką lampkę... Może coś haczyć.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Pablo1809 napisał:

Zastanawia mnie tylko, czy mając szyberdach (mój przypadek) da radę zainstalować taką lampkę... Może coś haczyć.

Jak w dobrym miejscu wytniesz dziurę i wsadzisz lampkę to nic nie będzie haczyć, a kable poprowadzisz przy krawędzie podsufitki to nic nie będzie haczyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...