Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lampa przednia xenon wymiana soczewki.


Heniu1234

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Pisze ponieważ mam problem z lampa przednia prawa xenon z ledem. Miałem kolizję z sarna, pękł mi ten plastik klosz lampy. Kupiłem druga uzywana z takim sam nr oryginalu Ale mam teraz problem. LAMPA ZACZĘŁA SŁABIEJ ŚWIECIĆ I PRZESTAŁY TAKŻE PO WYMIANIE JEJ SIĘ POZIOMOWAC PO ODPALENIU AUTA. POSIADAM NADAL STARA LAMPĘ. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewny ale wydaje mi się że musisz zakodowac na nowo i wtedy zmienić w kompie jasność i ustawić samopoziomowanie ponieważ na 100 procent są takie funkcje bo sam robiłem ale nie wiedziałem że po zmianie lampy takie coś bo wyciągnąłem nie raz swoja lampę i nigdy nie miałem z tym problemów.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Swierzaak napisał(a):

Nie jestem pewny ale wydaje mi się że musisz zakodowac na nowo i wtedy zmienić w kompie jasność i ustawić samopoziomowanie ponieważ na 100 procent są takie funkcje bo sam robiłem ale nie wiedziałem że po zmianie lampy takie coś bo wyciągnąłem nie raz swoja lampę i nigdy nie miałem z tym problemów.  

Nic nie musisz kodować. Ustawienie lampy, nastawy podstawowe i tyle. Odkopałeś po prawie 5 latach posta i jeszcze głupoty wypisujesz.

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.01.2023 o 09:22, Muskel1 napisał(a):

Nic nie musisz kodować. Ustawienie lampy, nastawy podstawowe i tyle. Odkopałeś po prawie 5 latach posta i jeszcze głupoty wypisujesz.

A nie zauważyłem wgl daty . Raczej źle się wyraziłem z tym kodowaniem . Ostatnio u siebie robiłem właśnie jasność lamp i chodziło mi że jak wszedłem w vcds To tam ustawiałem jasność i wgl . Mój błąd.  Ale nie trzeba tak agresywnie . Świeży jestem tutaj na forum i jak się nie mylę to była moja pierwsza wypowiedź tutaj . ;( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie tam agresywnie:wink:

Przy wymianie nie trzeba także ustawiać jasności bo jest ona zapisana w MCE (a nie w lampach) dla obu lamp. 

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...