Skocz do zawartości
IGNOROWANY

check engine 2.0 tdi quattro 190ps s tronic


Kevirek

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa wyglada nastepujaco. Siedze sobie w mojej maszynie, bawie sie bajerami ogarniam temat bo nowy nabytek 80% sprzetu to czarna magia. Auto zgaszone, ale zaczyna mi sie wszystko wygaszac, normalna sprawa oszczedzanie energii itp. Klikam przycisk start engine, ale bez hamulca wiec auto sie nie odpali tylko uruchomia sie wyswietlacze i reszta ststemow. Wszystko cacy a tu nagle zolta kontrolka check engine z lewej ja gacie pelne bo takie cos w takim aucie oznacza tylko problem wagi panstwowej. Nie chce zniknac samo wiec wciskam hamulec klikam raz jeszcze zplon auto odpala kontrolka gasnie. I pytanie takie pier**la, normalna sprawa czy smierdzi tu cos zatajeniem jakiegos problemu. Wiem ze to nie problem bo znajomy w a6 sam zlikwidowal check engine. Mial problem z klapami, zablokowal je w jednej stalej pozycji zlikwidowal blad i juz nigdy mu sie nie pojawil. 

Na pelna diagnostyke i tak pojade ale dopiero za miesiac i czy mam sie martwic czy to tylko taki jednorazowy wybryk nowe auto kupa elektroniki moze sie zdarzyc. Blad nie jest staly pojawil sie dopiero raz

Edytowane przez Kevirek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat zakonczony. Troche wstyd, ale tak to jest jak sie jezdzi 20 letnia fura i przesiada na 2 letnia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...