Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Immo1 a fis b5


suzukias

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, mam pytanie odnośnie montażu fisa w audi B5 1996r..

 

Wiem jest duzo poradników dotyczących przerobkki zwyklego licznika na fis, ale gnebią mnie takie pytania jak..

Posiadam licznik UK-NSI i immo1 prawdopodobnie na boxie.

Jak wyglada sytuaja z immobilozerem? czy jesli jest w boxie to nie musze martwic sie tym ze nowy licznik posiada immo2? 

Licznik, box i ecu sa zgrane razem czy tylko box z ecu? Tak jak w nowszych licznik z ecu?

Wiem ze tych nowszych wystarczy adaptowac immo z licznika do ecu nie wiem jak  w wypadku immo1 na boxie w dodatku UK-NSI.

Czy mozna zamontowac tak licznik aby nie adaptowac go z ecu i zeby wszystko dzialalo jak nalezy?

 

Zalezy mi glownie na tym by silnik odpalal normalnie, aby dzialaly wskazowki plus informacje o spalaniu, kilometrach ewentualnie pozniej moglbym podłączyć te czujniki typu zarowki, plyny, oleje.. poki co zastąpiłbym to rezystorami.

 

Edytowane przez suzukias
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie robisz wywalasz stary montujesz nowy przerabiasz ikone od immo i ti tyle było milion razy na forum i jest wsio w poradniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Tom A4 napisał:

Nic nie robisz wywalasz stary montujesz nowy przerabiasz ikone od immo i ti tyle było milion razy na forum i jest wsio w poradniku.

Szczerze mowiąc szukałem trochę i wszedzie jak byla mowa o immo1 to ze postepujemy tak samo i wieksza zesc tematu dotyczyla immo2 i immo3. A dla mnie to było nie logicznie tym bardziej ze immo jest w osobnej skrzynce i teraz potwierdziles moją teorię. Także dzięki Ci.

A skoro juz tu piszę to pytanie o tego airbaga, czy montując licznik XXX 919 z fisem zmaiast tego uk-nsi bedzie problem z tą lampką czy to dotyczy tylko licznikow na canie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...