Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Która tuleja będzie lepsza?


niuniek222

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Wczoraj byłem u mechanika na przeglądzie zawieszenia i stwierdził, że mam dwie tuleje dolnego wahacza  do wymiany i abym sobie kupił do swojej B6 tuleje od B7 ponieważ będą trwalsze niż te co są w b6. Powiedzcie mi która z tych tulei będzie lepsza

ta z b6 https://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/3414223313130-100_407_0060|HD-O-silentblock-wahacza-przod.html

czy ta z b7 https://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/3414223313170-100_407_0095|HD-O-silentblock-wahacza-przod.html

Powiedział mi, żebym brał albo Lemforder bądź Meyle. Czy ktoś przerabiał już temat tulei od b7 do b6? Może ktoś coś doradzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego to są dwie różne tuleje. Na dole masz dwa wahacze tz. banan (półokrągły) z jedną tuleją jak w pierwszym linku i drugi w którym sa dwie tuleje ale inne. Teraz pytanie o którym wahaczu mówił mechanik? Zapewne poszła tobie ta z pierwszego linka? (w bananie). Jeżeli tak to bierz lemfordera, pisz lub dzwoń do Marcina (dzik) z forum on tobie zaproponuje.

Edytowane przez Tomeczek1403
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłem w katalogu SIDEM i po numerach do b6 z pierwszego linka tuleja ma numer 863619 zaś z drugiego linku do b7 ma numer 837618 i jak sprawdzam w katalogu Inter cars to wyświetla, że to są dokładnie te same tuleje i nawet wymiary mają takie same. Czyżby w katalogu była jakaś pomyłka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.02.2018 o 19:55, Tomeczek1403 napisał:

Kolego to są dwie różne tuleje. Na dole masz dwa wahacze tz. banan (półokrągły) z jedną tuleją jak w pierwszym linku i drugi w którym sa dwie tuleje ale inne. Teraz pytanie o którym wahaczu mówił mechanik? Zapewne poszła tobie ta z pierwszego linka? (w bananie). Jeżeli tak to bierz lemfordera, pisz lub dzwoń do Marcina (dzik) z forum on tobie zaproponuje.

Mylisz się. Kup z B7 jest sztywniejsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...