Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dodatek do paliwa LM


A4CCH

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, A4CCH napisał:

Rozczytałem się i teraz sam już nie wiem :PNajbardziej chyba do mnie przemawia nr 2.

Myślę, że to dobry wybór.

Od czegoś trzeba zacząć.

Można zrobić testy przed i po zastosowaniu preparatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tam jest napisane, że preparat działa do 75 litrów benzyny. To jest tak że, jak wtryskiwacze przetrawią 75 litrów benzyny to preparat przestaje działać?

Edytowane przez k232
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, k232 napisał:

Ale tam jest napisane, że preparat działa do 75 litrów benzyny. To jest tak że, jak wtryskiwacze przetrawią 75 litrów benzyny to preparat przestaje działać?

Nie. Ja jak stosowałem ten polski ceramizer do paliwa to pisało mi na 32l bodajże ale to chodzi o to że tyle może być w baku maksymalnie z tym środkiem. Natomiast efekt np w moim przypadku pisze że ok 10k km. 

DSC_0008.JPG

DSC_0007.JPG

Edytowane przez Przemek.1997
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz w jaki sposób ten ewentualny bród zostaje usunięty ? Nie mam potrzeby tego stosowania bo autko ładnie chodzi. Chce tak za zaś spróbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze nie wiem więc nie wypowiem się, ja zastosowałem to co dodałem na zdjęciach, po kilkunastu kilometrach czułem różnicę, nic złego się nie stało ani nie dzieje obecnie. Jest tylko lepiej. Za jakiś czas raczej kupię to znowu i pewnie do Passata też to zastosuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, k232 napisał:

Ale tam jest napisane, że preparat działa do 75 litrów benzyny. To jest tak że, jak wtryskiwacze przetrawią 75 litrów benzyny to preparat przestaje działać?

Oczywiście, że działanie preparatu kończy się.

Miejmy nadzieję, że udrożniło się i umyło na jakiś czas, różnie tutaj to producenci podają: 2000/5000/10000 km.

Przecież jak zdemontujemy wtryski i podamy je profesjonalnemu myciu to po ponownym zamontowaniu preparat do mycia wtrysków już nie działa.

Oczywiście są produkty : molibden, dwusiarczek wolframu, nanoborany potasu, nanoceramika, które działają coś więcej na powierzchniach metalowych ale też na określony czas.

Zalecałbym ostrożność w stosowaniu produktów z teflonem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, A4CCH napisał:

A wiesz w jaki sposób ten ewentualny bród zostaje usunięty ? Nie mam potrzeby tego stosowania bo autko ładnie chodzi. Chce tak za zaś spróbować.

Ten "brud" zostaje rozpuszczony, spalony i wydalony.

Preparaty to właśnie profilaktyka, prewencja na zaś.

Jak wtryski zaczną lać lub się blokować to rzadko kiedy takie preparaty dają radę odblokować czy też potrafią zmienić korekcję.

Aby wiedzieć czy autko ładnie chodzi warto zrobić logi, one prawdę powiedzą.

Często przed zastosowaniem czegokolwiek też warto zrobić pomiary aby nie było tak, że potem piszą co poniektórzy iż to preparat winien remontu silnika.

Jeszcze trochę i zaczniemy tworzyć doktorat a za chwilę będą na rynku jednorazowe silniki.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mogę lać śmiało i nic nie powinno się wydarzyć :)  ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, A4CCH napisał:

Czyli mogę lać śmiało i nic nie powinno się wydarzyć :)  ?

Preparaty renomowanych firm jak najbardziej nic nie uszkodzą.

To są niskie koszty i łatwość zastosowania ale ich skuteczność jest ograniczona.

Dlatego tak uparcie zachęcam do wykonania pomiarów przed zastosowaniem specyfiku.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrałem wspomniany wyżej preparat. Wlałem całą zawartość i zalałem zbiornik na full (robiłem to przy dystrybutorze). Pierwsze co zaobserwowałem to tak jakoś jej łatwiej się startuje z 1 biegu, potrzebuje mniej gazu.

EDIT:

Pojeździłem już trochę i innych zmian nie widzę, ani na plus ani tych na minus :)

Edytowane przez A4CCH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...