Skocz do zawartości
IGNOROWANY

kupno kamerki samochodowej


Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś to cudo może? http://allegro.pl/wideo-rejestrator-jazdy-kamera-navitel-r600-32gb-i6706515579.html#thumb/5

W dniu 7.05.2016 o 11:31, misiek95 napisał:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.09.2017 o 21:37, a4bartek napisał:

Posiadam r600 od lipca. Obraz jak za tą cenę jest ok, spokojnie można odczytać tablice samochodów jadących w przeciwną stronę, w nocy jest dużo gorzej ale to normalne.  Jeden duży minus to bateria, ma ledwo 4 miesiące i już trzyma tylko minutę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Po przewertowaniu wielu ofert wybór padł na ORLLO HAWK Full HD.

Jest prosta w obsłudze, mała, ma fajny design.

Kamerka ma przetwornik Sony IMX 322, szklany 6-cio soczewkowy obiektyw f/1.8,

szeroki kąt widzenia 170°, duży wyświetlacz 2,45" wysokiej rozdzielczości.

Łaczy się ze smartphone po WIFI przez appkę mobilną.

Wyposażona w 2 systemy mocowania (przyssawka lub taśma 2 stronna 3M). 

Posiada funkcje wykrywanie ruchu, czujnik G-sensor, tryb parkingowy, autostart, podgląd podczas nagrywania. 

Obsługuje karty pamięci do 32GB (64 po formacie FAT32)

Ma polskie menu.

Dotychczas spisuje się bez zarzutu.

Poniżej więcej info:

https://orllo.pl/kamera-samochodowa-wifi-sony-fullhd.html

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.11.2017 o 12:42, black4 napisał:

Witam,

Po przewertowaniu wielu ofert wybór padł na ORLLO HAWK Full HD.

Jest prosta w obsłudze, mała, ma fajny design.

Kamerka ma przetwornik Sony IMX 322, szklany 6-cio soczewkowy obiektyw f/1.8,

szeroki kąt widzenia 170°, duży wyświetlacz 2,45" wysokiej rozdzielczości.

Łaczy się ze smartphone po WIFI przez appkę mobilną.

Wyposażona w 2 systemy mocowania (przyssawka lub taśma 2 stronna 3M). 

Posiada funkcje wykrywanie ruchu, czujnik G-sensor, tryb parkingowy, autostart, podgląd podczas nagrywania. 

Obsługuje karty pamięci do 32GB (64 po formacie FAT32)

Ma polskie menu.

Dotychczas spisuje się bez zarzutu.

Poniżej więcej info:

https://orllo.pl/kamera-samochodowa-wifi-sony-fullhd.html

Pozdrawiam

FAT32 jest o tyle kijowy do kamerek, że wielkość pojedyńczego pliku nie moze przekroczyć 4gb, co w nagrywaniu nie jest problemem, takze te 64gb nadaje sie ale do krótkich sekwencji, szkoda że NTFS tutaj zawęzyli do 32gb, no obecne czasy to minus dla tego urzadzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie polecam xbliz night strasznie często sie przełącza miedzy trybami jaki i aparatem co jest irytujące i wymaga odłączanie kamerki od prądu. Kamerka nie posiada żadnego przycisku do resetowania wiec jak się zatnie to trzeba czekać aż się skończy w niej prąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Znalazłem taką kamerkę (Aliexpress),Camera WiFi APP Manipulacji Full HD 1080p  DVR Novatek 96655 IMX 322  miał ktoś okazję montować i sprawdzić jakość nagrań. Cena około 200 zł. 

kamera.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Koledzy. Jaki polecacie rejestrator do małyszka? Dziękuję . Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rejestrator czego? Parametrów silnika, trasy (kamera), trasy (gps) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest wiele wątków na ten temat na forum wystarczy że poszukasz a nie bez sensu powielać wątki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.02.2018 o 07:45, piotrka napisał:

No tak mało precyzyjnie hi hi. Chodzi mi o kamerkę.

http://www.wideorejestratory24.info/2015/11/jaki-rejestrator-jazdy-kupic-na-co-zwrocic-uwage.html

Ja jeżdżę z Viofo A119, jako jeden z najlepszych modeli w "średniej" półce, potem już lepsze modele zaczynały kosztować dla mnie zbyt wiele w stosunku do przyrostu jakości nagrań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, uosiek napisał:

http://www.wideorejestratory24.info/2015/11/jaki-rejestrator-jazdy-kupic-na-co-zwrocic-uwage.html

Ja jeżdżę z Viofo A119, jako jeden z najlepszych modeli w "średniej" półce, potem już lepsze modele zaczynały kosztować dla mnie zbyt wiele w stosunku do przyrostu jakości nagrań.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Kolego za odpowiedź . Poczytam sobie  i podejmę decyzję. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem kiedyś problem z kartą, sformatowałem ją w urządzeniu i było ok. Sprawdź na innej karcie. ps. sprawddzałeś czy nie ma jakiegoś nowszego softa do niej ?
Sformatuj kartę w samej kamerce

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a co myślicie o VIOFO A119 z GPS?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamontowałem u siebie w weekend VIOFO WR1. Zależało mi na tym, żeby nie było wyświetlacza bo jest mi nie potrzebny. Ta ma aplikację i po wifi podgląd/sterowanie/ściaganie filmików. Zobaczymy jak się będzie sprawować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Po ostatnim "krechach parkingowych" również postanowiłem zakupić wideorejestrator/-ry. Chodzi mi o nagrywanie trasy jak i również wnętrza samochodu (podczas trasy jak i postoju). Idzie dostać coś takiego w jednym urządzeniu? Jeśli nie to jaką szerokokątną kamerkę polecacie? Jedną założyłbym za lusterkiem wewnętrznym, a drugą, nie wiem. Może na kokpicie? Słabo pocieszającym jest to, ze tylne szyby mam przyciemnione więc raczej chodzi o nagrywanie drzwi bocznych przednich jak i otoczenia wokół nich. 

Coś na zasadzie tego urządzenia:

http://tabliczni.pl/gadzety/owl-car-cam-monitoring-auta/

Cena: 1000 zł za dwie. Moze i więcej, rozważę każdą propozycję. Z góry dzięki. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem kamerki na alledrogo (konkretnie to G50 od novateka)  ale moja kobieta przekonała mnie bym zajrzał na aliexpress bo tam ceny niższe i rzeczywiście około 40% taniej,ale wybór kamer tam jest bardzo duży i ostatecznie kupiłem kamerkę zintegrowaną z lusterkiem wstecznym która bazuje na androidzie.

Możliwości takiego rejestratora są dużo większe jak zwykłej kamerki,z modemem 4G działa jak alarm i daje możliwość podejrzenia widoku z obu kamerek( w zestawie jest również kamerka wsteczna)w czasie rzeczywistym. W przypadku wykrycia wstrząsu podczas parkowania wysyła powiadomienie na telefon wraz z nagraniem z wideo.

Model to Junsun A800,dostępny na ali oczywiście.

20180203_101206.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...