Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zapytanie o lampy tuningowe


Mefi1985

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w swojej b6 mam zwykle lampy depo  . I myślę nad jakaś zmiana spodobały mi się takie lampy 

http://allegro.pl/audi-a4-b6-8e-01-04r-lampy-daylight-led-kierunki-i7175648855.html

Plus do tego osram night brekery laser .

 

Co o tym sądzicie czy ktoś może już posiada takie lampy i może się wypowiedzieć?

d348e4d041cf92a54315026f8464.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście proponuję zmienić na bixy z soczewką od B8. Do tego moduł jazdy dziennej w światłach długich na 30% żeby nie wypalać za dnia bixa - będziesz zadowolony z takiego zestawu, widoczność wieczorową porą wręcz wzorowa :hi: 
U mnie po mieście jeździ A4 z podobnymi światłami, ale chromowanymi w środku i bez tego paska białego na górze... Jak dla mnie tragedia, nie dość że palą się te ledy to i jeszcze światła mijania - gdzie jest tu sens? Nie róbmy z Audi wiochy bo to nie wypada :decayed: A jeżeli chcesz mieć ledy do jazdy dziennej to proponuję rozejrzeć się za nowym samochodem z fabrycznymi ledami :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki mniej więcej jest koszt bixenonow by się zamknąć że wszystkim ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj lamp w dziale Sprzedam albo na Allegro. Ewentualnie napisz do użytkownika @Gwerty jaki byłby koszt przerobienia Twoich lamp na bixy z soczewką od B8. - bardzo dużo osób u niego przerabia lampy. Ja wymieniłem całe klosze na ori bix + zmiana soczewki, ale to było dawno temu i już nie pamiętam ile mnie to wszystko wyniosło ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bixy wyjdą trochę taniej, mam swieży komplet od  gwerty. jak dla mnie takie lampy nie pasują do budy b6 jeśli nie jest jakoś mocno tuningowana 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...