Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Regeneracja czy soczewki od b8??


sosenka

Rekomendowane odpowiedzi

Siema.

Zastanawiam się nad regeneracją odbłyśników od bixów. Ale chciałem zaczerpnąć opini tych co wymieniali i tych co regenerowali. Mile widziane foto przed i po.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest b6 na bi-xenonie i soczewka od b8 podchodzi p&p z adapterem oczywiście bez rozklejania lampy. Ale bardziej interesowało by mnie czy ktoś miał do czynienia z regeneracją odbłyśników ori od b6. Jakie miał porównanie przed i po. Trochę czytałem szukałem i są podzielone zdania co do wymiany na b8 czy regeneracji.  Dlatego tutaj moje pytania do osób które przerabiały temat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Rob@k napisał:

Tu u mnie masz porównanie prawa z B8 lewa B7. Wymieniaj.

x500-DSC_05201.JPG

Z prawej strony ten sam żarnik co z lewej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, sosenka napisał:

Z prawej strony ten sam żarnik co z lewej?

Tak żarnik ze starej soczewki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jest różnica i to spora. Ale w dalszym ciągu interesuje mnie jak świeci po regeneracji oto z b6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ORI projektor bixenon B6 nie ma startu do B8. Jak chcesz się przekonać co to znaczy mieć światła to pakuj ten projektor. Ogólnie jest trochę innych projektorów które świecą jeszcze lepiej niż AL B8, ale ten jest akurat najprostszy w montażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie czytałem dużo dobrych opini o tych soczewkach ale też czytałem dużo opini o org regenerowanych soczewkach. Ze światło oswiatla bardziej boki i nie skupia się na przdzie w przypadu soczewek z b8. Narazie czerpie info i jak narazie wszyscy są za b8 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, booolek napisał:

Wszyscy są za b8 a Ty dalej drążysz. 

Ja tylko czerpie info. I nie chodzi tu o drążenie tematu. Szkoda tylko że nikt się nie wypowie jakie miał wrażenia po regeneracji. Wiem wiem wszyscy zmieniają na b8...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B6 po regeneracji święci  ładnie  ale b8 święci ładniej.co więcej chcesz wiedzieć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zobaczyć porównanie na zdjęciach ale widzę że wszyscy zmieniają na b8. Więc przekonam się na własnej skórze. Temat uważam za zamknięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...