Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brak mrugnięcia kierunkowskazów przy zamykaniu z pilota A4 B6 Avant


Lukasz543

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z moim A4 B6 ponieważ przy zamykaniu auta nie ma mrugnięcia kierunkowskazów a przy otwieraniu kierunkowskazy mrugają.Czasami raz się zdarzy że mrugną przy zamykaniu a potem już nie.Wszystkie drzwi są zamknięte wraz z bagażnikiem i świeci się czerwona dioda sygnalizująca że wszystko jest zamknięte. W module komfortu też niema żadnych zapisanych błędów.Jesli wiecie gdzie mam szukać problemu to proszę o odpowiedź Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź błędy centralnego zamka vagiem. Masz uwalony któryś siłownik w drzwiach. Migniecia to potwierdzenie że auto jest prawidłowo zamknięte. Może być zamknięte od zewnątrz ale sprawdź też wewnatrz.  Może się nie uzbrając funkcja która zapobiega otwarciu auta po wybiciy szyby. 

Edytowane przez Grzyb01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z 35 Central Locks nie chce się połączyć Vag a w 46 module komfortu wyskakują tylko te dwa błędy

 2 Faults Found:
01562 - Right Rear Door
        61-00 - Won't De-Safe
01560 - Passenger Door
        60-10 - Won't Safe - Intermittent

Wydaje mi się że jest z kablami w gumach pomiędzy drzwiami kierowcy a karoserią bo raz działa a raz nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bingo.

Od tego zacznij ,prawa strona czyli prawy tył i przwy przód

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki za pomoc też tak myślę jak zrobi się cieplo sprawdze wszystkie polaczenia między drzwiami wraz z bagażnikiem ponieważ raz zapala się czerwona lampa a raz nie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połączenia raczej są ok. Do wymiany masz mikroprzelaczniki w zamkach lub zamki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2/11/2018 o 16:43, Grzyb01 napisał:

Połączenia raczej są ok. Do wymiany masz mikroprzelaczniki w zamkach lub zamki.

U mnie musiałem wytargać zamek i przeluować wszstkie luty - od ponad roku problem nie powrócił ani razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziś rozwiązałem problem okazały się pęknięte kable między przednimi drzwiami a karoseria po stronie pasażera które musiały się stykać nawzajem. Wystarczyło tylko je zaizolować i po problemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest prosta usterka łatwa do zdiagnozowania i niema nic wspólnego z mikrowłącznikiem w dzwiach  jak pisali wyżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, salamon napisał:

To jest prosta usterka łatwa do zdiagnozowania i niema nic wspólnego z mikrowłącznikiem w dzwiach  jak pisali wyżej

Muszę Cię zmartwic. U mnie wina stoi po stronie mikrowlacznika. W przelotce przewody są ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Grzyb01 napisał:

Muszę Cię zmartwic. U mnie wina stoi po stronie mikrowlacznika. W przelotce przewody są ok.

Nie zmartwiłeś  mnie wcale ,a z kąd ta diagnoza u ciebie że to jest wina mikrowłącznika .Rozbierałeś ,sprawdzałeś i z tąd to wiesz czy tylko gdybasz

Mikrowłącznik jeśli jest uszkadzony to objawja się to innymi błędami

Edytowane przez salamon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nigdy nic nie rozbiralem w swoim aucie i z każdą pier**le jadę do mechanika-elektryka. 

Zaczęło się u mnie że uwalone były pitny w kostce słupka B. 20170503_110116-648x1152.jpg

Po naprawie sprawdzona cala instalacje od modulu po sam zamek. Wszystko ok i nadal wywakslo błąd ryglowania i brak migniecia kierunkami.  Po przelutowaniu plytki zamka wszystko wrocilo do normy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w każdej dziedzinie zdażają się żeczy niewytłumaczalne ,u ciebie ta kastka wygląda fatalnie ,aż trudno uwierzyć .To jest wersja twojego mechanika -elektryka ,a co jeszcze po drodze robił to jest tylko jego tajemnica.Tobie powiedział że przelutował tzw zimne luty w zamku .Niech będzie ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...