Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1.8t apu doładowanie


mpiotrek7

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, mpiotrek7 napisał:
  http://vaglogi.pl/log-115_118_02rZZ.html

  takie niedokłądne ale czy wszystko tu wporządku na pierwszy rzut oka ?

Wygląda ok, chociaż samo wykonanie loga nie jest perfekcyjne i jakbyś mógł zrobić to jak należy to byłoby spoko.

Edytowane przez przem8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, przem8 napisał:

Wygląda ok, chociaż samo wykonanie loga nie jest perfekcyjne i jakbyś mógł zrobić to jak należy to byłoby spoko.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok . narazie cos mi po odpaleniu zimnego silnika rano po dodaniu gazu swistało tak od 1500 do 2000 tys obrtów pózniej koniec konców stwierdziłem ze jakby z separatora odmy był cały zalepiony szlamem i zamarzał pewnie ...  wyczysciłem stwierdziłem pęknietą membrane zamówiłem drugi na jutro i chcem wyczyscic chociaż tą rurke metalową co idzie do trójnika jak myslisz duży problem bedzie wyjąć ją z trójnika ?

jest jakis schemat na to bo tam idzie jakis wąz w oplocie metalowym i nie wiem czy nie bedzie przeszkazdzac boje sie szarpac Zeby nie połamac z drugiej strony nie chcvem zeby mi ten szlam odrazu zasyfił nowy separator

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, mpiotrek7 napisał:

jest jakis schemat na to

Na forum był schemat odmy, tylko nie wiem czy zdjęcia jeszcze aktualne. Jak wpiszesz w google to na pewno znajdziesz. Jak zabierasz się za odmę to od razu zacznij od tego kolanka z trójnikiem i lepiej zakup nowe, bo w większości przypadków rozleci się w rękach jak tylko dotkniesz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...