Audi A4 B5 - co tu wybrać - lista

5 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam.

Piszę do Was kolejny raz, poprzedni temat o tym tytule gdzieś przepadł :grin: Ale udało mi się uzyskać sporo informacji na temat kupna auta.

Sprecyzowałem swoje wymagania co do samochodu, w dalszej części posta się nimi z Wami podzielę :wink:

Najistotniejsza rzecz w tej chwili to fakt że jutro wybieram się na oglądanie samochodu, konkretnie tego:

https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-1998lift-1-9-tdi-bez-rdzy-klima-stan-idealny-sprzedaz-zamiana-ID6zylQ8.html?utm_source=refferals&utm_medium=traffic_exchange&utm_campaign=olx#xtor=SEC-8

Co sądzicie o nim? Cenę ponegocjuję napewno.

Rozważałem jeszcze oglądnięcie auta z tego ogłoszenia w drugiej kolejności, w razie gdyby auto z pierwszego okazało się trefne :P 

https://www.olx.pl/oferta/audi-a4-2-4-benzyna-165km-CID5-IDrRNEz.html

Napewno silniki które mnie interesują to 1.9 TDI oraz w drugiej kolejności 1.8T.   2.4 również brałem pod uwagę, tylko kwestia spalania i części w porównaniu do dwóch pozostałych mnie odstrasza

Nadwozie Avant opcja druga mniej pożądana sedan.

Autko będzie bazą pod niewielki tuning wizualny i w przyszłości pewnie mechaniczny.

Edytowane przez KonradD555
    Niepoprawny link

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jakieś podpowiedzi na co patrzeć podczas oględzin mile widziane :decayed:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

..autko z 1 ogłoszenia - nie brałbym pod uwagę. 20 - letnie z przebiegiem TYLKO 111.tys km - jest po prostu bzdurą !!! 

auto nr. 2 - nie jest napisane czy jest zarejestrowane w kraju !! ( tablic nie widać ?? ) poj.2,4 - w przypadku gdy nie jest oclone to przygotuj się na spory wydatek ( chyba coś ok.3000 tys. ) - oczywiście zależy to jeszcze od faktycznej ceny auta,jakie wg.tabeli wyliczą Ci w danym Urzędzie Celnym plus rejestracja i....podatek !!! Ubezpieczenie do końca bieżącego miesiąca może wynikać z takowego wykupienia jego za granicą...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przebieg napewno nie jest taki jak w opisie, to z tym sie licze, zobaczymy co powie i wyjdzie jutro. 

Odnośnie drugiej oferty spytam zaraz gościa o ten temat. Dzięki że zwróciłeś na to uwagę. 

Nie daje mi tylko spokoju to czy warto wziąć motor 2.4? Czy to stabilna jednostka? Droga w utrzymaniu? Jak się ma w porównaniu do 1.8t? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Auto kupione ;)

Temat do zamkniecia

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta