Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Falujące obroty


piozar11

Rekomendowane odpowiedzi

Falują mi obroty w 1.8 125KM w automacie to uciążliwe,czy to tylko wina przepustnicy,czy jeszcze coś innego?

[ Komentarz dodany przez: wiki: 09-03-2007, 10:34 ]

poszukaj na forum zacznij od FAQ

[ Komentarz dodany przez: pre_pl: 10-03-2007, 12:53 ]

odblokowane, temat zmieniłem - stosuj zasady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, wiele o tym na forum!!

u mnie sprawa się tak przedstawia:

Też mi falowały, podłaczyłem pod VAG i pokazało czujnik hala!!mechanik wymienił mi tylko kopułkę i zmienił świece i jest teraz ok!!a co do przepustnicy to czyszczenie też moze pomóc! :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojechałem do aso audi z zamiarem wymiany czujnika halla,ale okazało sie ze przy wymianie rozrządu został żle ustawiony zapłon i dlatego falowały mi obroty na jałowym biegu.omineła mnie przyjemnosc wymiany halla ktory miał mnie kosztowac 380zł,zrobiono mi kontrole komputera prac silnika 80,52gr.ustawienie rozrządu i zapłonu 170,79gr. kontrola instalacji elektrycznej wg rbg 47,58gr.+vat 22% razem 298.89gr.powiedzieli mi ze w zapłonie są dwa rodzaje czujników ktore sie zle ze sobą sonchronizowały i z tego wyszłedł bład halla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie jest ta odma? mi tez faluja tylko tyle ze na gazie. Na benzynie jest wszystko OK. Gazownik powiedzial ze to od sondy, kupilem, wymienil i nic nie pomoglo. Podobno daje zle wskazania, tzn. caly czas wskazuje uboga dawke(tamta stara wskazywala na bogata)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Brat miał Taką sama przypadlosc w BMW E32 1.6i.. Tylko ze on mial 5 zyłową sonde po jej wymienieniu na ORYGINAŁ samochód fruwał az milo.. POZDRAWIAM :quattro:

Nie żebym się czepiał ale E32 to seria 7 produkowali ją od 1985 do 1994 a najmniejszym dostępnym silnikiem była 3 litrowa rzędowa szóstka. Nawet w wersji "krótkiej" (była też long) 1.6 litra 4 garowy silnik 100KM miałby problem targnąć taką loche z miejsca więc o fruwaniu to raczej mowy by nie było Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...