Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Żarówki LED H7, czy warto ?


BEX4

Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, kubabkb napisał:

pokaz jak swieca w nocy te Ledy

zrob zdjeica tych oznaczen na lampach najlepiej to Ci powiem czy ori sa te lampy, ale mi tez sie wydaje ze to ori lampy

 

Valeo 8E0941029C numer z lampy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to wychodzi ze masz ori lampe, wiec kupiles ledy ktore nie pasuja do lamp w audi a4 b6

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej jakbyś cos poszukał na module xhp 70 lub xhp 50 te COB to tania chińszczyzna 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie z forum a4 oraz z grupy na facebooku polecaja  tego goscia

https://www.facebook.com/promotorlightdevices/

bralem kiedys od niego ledy H7

ma drogo ale niby najlepsze na ten czas, chyba ze zamowisz sobie z alli expres i bedziesz mial polowe taniej niz u niego ale wiadomo trzeba bedzie czekac dlugo na nie.

przykladowo u niego dobre ledy 250zl na ali polowa tego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.04.2020 o 15:47, kubabkb napisał(a):

 

Lepiej jakbyś cos poszukał na module xhp 70 lub xhp 50 te COB to tania chińszczyzna

 

Zgoda z tą tanią chińszczyzną.
Ale jak dalej piszesz że można na ali kupić takie same jak sprzedaje Promotor.
To zapodaj konkretny link do aukcji. Ponieważ tego badziewia jest tyle że głowa mała;/ A i wcale te co mają opis jako xhp 70 lub xhp 50 wcale nie muszą nimi być albo po prostu są podróbką :D

Sam kupiłem ledy do soczewki hella 3 i co ?  (ledy na ali kosztowały mnie 150zł ) blisko światło jest spoko mocne, aż za, ale na odległość bardzo kiepsko - zasięg świateł mizerny. Wydaje się że masz więcej światła bo masz bielej jaśniej przed autem ale w dalszej perspektywie kiepsko.  W deszczu tragedia i po zmroku też kiepsko. To jest moje zdanie ;)

Dlatego wywaliłem te ledy a od gwertego wziąłem przetwornice i żarniki mocowane na d3s philipsy 4300 i to świeci ma zasięg i jestem zadowolony ;)

Dlatego eksperymenty z ledami kończę, chyba że gotowce typu kioto, evox - soczewka z ledem.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regeneruję odbłyśniki w b6, zamierzam po tym zabiegu wrzucić w soczewkę jakieś Ledy, polecacie coś co ładnie świeci i nie wywala błędu spalonej żarówki na desce? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Lukasz56 napisał(a):

Regeneruję odbłyśniki w b6, zamierzam po tym zabiegu wrzucić w soczewkę jakieś Ledy, polecacie coś co ładnie świeci i nie wywala błędu spalonej żarówki na desce? 

Dariusz Jabłoński na Facebook go znajdziesz, wziąłem od niego ostatnio za niecałe 200zł, w życiu tak mocnych nie miałem świateł. 

Screenshot_2023-07-13-10-13-49-97_92460851df6f172a4592fca41cc2d2e6.thumb.jpg.df8a0179667888f54a31360a40a274ea.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam stosował ktoś żarówki H7 LED z Osram , Philips? Wiem że to w świetle przepisów nie legalne , ale troche o tym czytałem i są różne opinie . Jedni twierdzą że taka LED oślepia kiepsko świeca  , drudzy że kupując dobrej firmy da się je wypoziomować i wyregulować tak że nie oślepiają i odcięcie jest dobre . Posiadam lampy Valeo z soczewka. Macie jakieś doświadczenia z takimi żarówkami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Andrzej36 napisał(a):

Witam stosował ktoś żarówki H7 LED z Osram , Philips? Wiem że to w świetle przepisów nie legalne , ale troche o tym czytałem i są różne opinie . Jedni twierdzą że taka LED oślepia kiepsko świeca  , drudzy że kupując dobrej firmy da się je wypoziomować i wyregulować tak że nie oślepiają i odcięcie jest dobre . Posiadam lampy Valeo z soczewka. Macie jakieś doświadczenia z takimi żarówkami ?

Przepłacone 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...