Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana manetek z A8 4H


House

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, wymieniłem manetki w swoim a4 b8 08" na poliftowe ale dalej mi mało. Chciałbym zmienić na manetki od A8 4H tylko jest jeden problem. A8 jako limuzyna występowało tylko w sedanie i obsługę komputera miało w innym miejscu niż manetka i teraz mam pytanie do Was.

 

1. Czy manetki a8 4h są rozbieralne tak, żeby wymienić tylko plastikowe elementy (na błyszczące)

2. Czy w którymś modelu audi były manetki w black piano ale z obsługą fis w manetce wycieraczek ?

 

Help :D

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc jak ktoś będzie szukał takiej informacji, to bez problemu da się zamontować manetki. Jeszcze muszę zawalczyć  z błędem wywalanym przez czasową regulację wycieraczki oraz "dystans" z manetki  tempomatu ale wszystkie pozostałe funkcje śmigają aż miło. Żeby zaadaptować manetkę do avanta (ja mam kombii) trzeba ją rozebrać i wyłamać jeden ogranicznik.

28312687_951584301673515_615301243_o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, wymieniłem same manetki plus elektronikę. Pozostaje kwestia komputera pokładowego. Musze rozebrać stare manetki i zobaczyć czy da się zaadaptować przycisk od zmiany. Trochę mi się zeszło z tym więc nie miałem czasu zająć się tym kompem.

Edytowane przez House
zmiana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, House napisał:

Tak więc jak ktoś będzie szukał takiej informacji, to bez problemu da się zamontować manetki. Jeszcze muszę zawalczyć  z błędem wywalanym przez czasową regulację wycieraczki oraz "dystans" z manetki  tempomatu ale wszystkie pozostałe funkcje śmigają aż miło. Żeby zaadaptować manetkę do avanta (ja mam kombii) trzeba ją rozebrać i wyłamać jeden ogranicznik.

Z błędem "dystans" nic nie zrobisz chyba że dołożysz radar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że wymontowanie elektroniki od opcji "dystans" pomoże :D ale zobaczymy a Ty masz wymienione na a8 ? Jak rozwiązałeś sprawę komputera pokładowego i przełączania jego funkcji ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manetek z A8 nie mam i w przełączaniu komputera nie pomogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...