Skocz do zawartości
IGNOROWANY

KLIMATRONIK NIE WŁĄCZA SIĘ


sebapab

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Mam problem kupiłem A4 B5 i nie dziala klimatronik. Mianowicie sprzedający mówił ze uszkodzony jest  panel. Uszkodzenie objawia się że wszystkie przyciski sie świecą że są włączone wyświetlacz raz pokazuje temperature 22 stopnie raz są czerwone kreski i cały czas grzeje na szybe. Kupiłem drugi klimatronik bo stwierdziłem że tamten rzeczywiscie jest uszkodzony ( sprawdzone w drugim aucie i dokładnie ten sam objaw).

Po podłączeniu drugiego panelu przyciski sie tylko podświetlają ale panel nie da sie wogóle włączyć. nie reaguje na nic jak u tamten ( sprawdziłem w drugim aucie panel zakupiony w innym działa poprawnie)

Dodam że auto jest przedliftowe ale panel jest zamontowany od polifta więc może coś źle podłączone i sprzedawca tylko ściemnial że wcześniej było okej?

Z wiązki kabli do klimatronika wychodzą 2 przewody które nie są nigdzie wpięte tylko zaizolowane. Może trzeba je gdzieś wpiac tylko gdzie ? widzę że ostatnia czarna wtyczka jest pęknięta i właśnie w tamtej wiązce są te niepodłączone przewody i może dlatego panel sie nie włącza ?

Posiada ktoś może zdjęcie wtyczki z przewodami prawidłowo ułożone ?? Lub może macie inny pomysł dlaczego uszkodzony panel działa tylko na szybę a sprawny nie działa wogóle.

Proszę  o pomoc już nie mam pomysłu innego. może ktoś ma fotkę gdzie wpiąć te przewody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://a4-klub.pl/topic/88132-zmiana-tunelu-z-przedlift-na-polift/

Post #162

Post #485

Jeśli miałeś klimatronika po I lifcie to w instalacji klimatronika też jest inaczej niż w przedlifcie podświetlanym żarówkami, ale wszystko znajdziesz w temacie który podałem.

 

Wysłane z OP3T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...