Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wyłączenie powiadomienia spalonej żarówki a6c6


pawelec2410

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od pewnego czasu borykam się z problemem trzeciego światła stop w mojej a6. Jest to przypadłość większości a6c6. Problem polega na tym że co jakiś czas (dość często) zapala mi się komunikat na Fis odnośnie przepalonego 3 światła stopu pomimo że światło jest sprawne... Z uwagi na porę roku i brak garażu za rozebranie tego ustrojstwa wezmę się dopiero jak będzie cieplej :/ Podejrzewam że uszkodzona może być wiązka która idzie do klapy. A teraz jeżeli istnieje taka możliwość to chciałbym wyłączyć ten komunikat do momentu usunięcia usterki. I tu moje pytanie do osób znających się na temacie. Czy jest taka możliwość żeby wyłączyć ten komunikat i żeby auto nie informowało mnie o jakichkolwiek przepalonych żarówkach? Jeżeli tak proszę o informację w jaki sposób mogę to zrobić? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.02.2018 o 10:15, pawelec2410 napisał:

Czy jest taka możliwość żeby wyłączyć ten komunikat i żeby auto nie informowało mnie o jakichkolwiek przepalonych żarówkach?

Niestety nie ma takiej możliwości (obojętnie przed, czy po po FL). Sterowniki nie mają takich opcji.

Jedynie ingerencja w elektronikę sterownika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...