Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Oświetlenie kabiny


MaFia933

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z podświetleniem kabiny, lampka nie zapala się gdy otwieramdrzwi działa tylko jak włączę ręcznie... wymieniłem pompke zamka centralnego bo coś słyszałem że to może mnie coś wspólnego jednak nic to nie dało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie mikrostyk. Ja mam rocznik 95 i sprawdzałem tylko jeden z mikrostyków, który najłatwiej sprawdzić, mianowicie mikrostyk zamka drzwi kierowcy. Włączyłem światła na wyciągniętym kluczyku i otworzyłem drzwi kierowcy, licznik automatycznie wydał sygnał dźwiękowy o niewyłączonych światłach.Po zamontowaniu sterownika centralnego zamka po wyjęciu kluczyka ze stacyjki lub gdy chce otworzyć auto z pilota światło zaświeca się na określony czas (10-20s) i gaśnie jednak po otwarciu drzwi u mnie wcale nie działa oświetlenie czy od kierowcy czy od pasażera czy z tyłu, zero reakcji. Czasami zastanawiam się czy przedlifty miały opcje oświetlenia auta po otwarciu drzwi bo jeszcze nie widziałem wersji przedliftowej żeby posiadała takie oświetlenie, a w 80 B3 takie oświetlenie jest (z ciekawości sprawdziłem u znajomego). Więc u mnie przynajmniej skończy się tym że jak nie znajdę przyczyny to podczepię się pod instalacje i poprowadzę oświetlenie podsufitki i dodatkowo nóg i drzwi czego przedllifty nie posiadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...