Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż mgiełkowych spryskiwaczy przedniej szyby 2012-2015


pilKOZAK

Rekomendowane odpowiedzi

Ja przed chwilą zamontowałem te od VW 5M0955986C i działają perfekcyjnie, są P&P i faktycznie lepsze niż te z A7, bo robią mgiełkę, a o to w tym wszystkim tutaj chodzi...

I taka ciekawostka odnośnie cen za komplet w ASO, które były tutaj podawane - nie wiem, gdzie takie tanie serwisy są, ale wszystkie w pobliżu mnie, czyli Kraków i okolice krzyczeli w granicach 150 zł za SZTUKĘ ?

Edytowane przez olivierofm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@olivierofm Te 5M0955986C kosztują nowe ok. 145 zł/szt. w ASO, wcześniej były podawane ceny mgiełkowych od A6/A7 C7 4G8955987A / 4G8955988A i one są cały czas po ok. 55 zł/szt., tak samo jak te z A6/A7 C8, które nie wiadomo jeszcze jak działają.

Może wrzucisz film jak działają te z VW, skoro lepsze niż spryskiwacze z A6 lift to by się zobaczyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, l2k2 napisał:

@olivierofm Te 5M0955986C kosztują nowe ok. 145 zł/szt. w ASO, wcześniej były podawane ceny mgiełkowych od A6/A7 C7 4G8955987A / 4G8955988A i one są cały czas po ok. 55 zł/szt., tak samo jak te z A6/A7 C8, które nie wiadomo jeszcze jak działają.

Może wrzucisz film jak działają te z VW, skoro lepsze niż spryskiwacze z A6 lift to by się zobaczyło.

Żebym to ja jeszcze umiał filmiki wrzucać :sarcastic: postaram się w wolnej chwili to ogarnąć i wrzucę jeśli mi się uda, ale filmików na YT z tymi spryskami jest mnóstwo i można sobie porównać... Choć powiem jeszcze jedną rzecz odnośnie spryskiwaczy mgiełkowych: że najlepsze jakie widziałem to te w Skodzie Octavii i takie to bym sobie faktycznie ogarnął, tylko tutaj to już robota jest, a wygląda to tak:

 

Edytowane przez olivierofm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, szafa napisał:

Tak to te - kupuj śmiało...

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie filmiki znalazłem ze spryskami 5M0955986C

 

Ten to ma poregulowane te spryski :):):):)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś podać nr tego kolanka i spinki czarnej (zaznaczone w czerwonym kwadracie na pierwszym foto), w ktore się wpina sprysk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie w razie co mam używane spryskiwacze 5M0. Mam tez adaptery jakby ktoś chciał do a4 b6/b7 zamontować. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, siemian napisał:

Panowie w razie co mam używane spryskiwacze 5M0. Mam tez adaptery jakby ktoś chciał do a4 b6/b7 zamontować. Pozdrawiam 

Ile cenisz za dwa spryskiwacze 5M0 ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5M0955986C - mialem i nie polecam. Spryskuja do polowy szyby. Na gorna czesc szyby dostaje sie plyn ktory odbil sie od ramion i srodkowej czesci szyby :thumbdown:

Wyregulowane na max do gory (wiecej sie nie da bo dysza opiera sie o obudowe). Pilowac nie probowalem.

B8 przedlift.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne bo one najlepiej spryskują. Nie masz słabej pompki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, DareQ napisał:

5M0955986C - mialem i nie polecam. Spryskuja do polowy szyby. Na gorna czesc szyby dostaje sie plyn ktory odbil sie od ramion i srodkowej czesci szyby :thumbdown:

Wyregulowane na max do gory (wiecej sie nie da bo dysza opiera sie o obudowe). Pilowac nie probowalem.

B8 przedlift.

Mi w polifcie normalnie spryskują - owszem trzeba je podpiłować z jakieś 2mm, żeby pryskały wyżej i jest git. Może faktycznie masz coś z pompką. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pompka jest dobra - obecne "sikacze" sa w stanie spryskac szybe samochodu stojacego z tylu :decayed:

Wyzej ktos dodal film - wg Was to jest mgielka?

O to ten:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, DareQ napisał:

Pompka jest dobra - obecne "sikacze" sa w stanie spryskac szybe samochodu stojacego z tylu :decayed:

Wyzej ktos dodal film - wg Was to jest mgielka?

O to ten:

 

 

Faktycznie moze słabo ;) wyregulowane ;):)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.03.2019 o 07:38, DareQ napisał:

Pompka jest dobra - obecne "sikacze" sa w stanie spryskac szybe samochodu stojacego z tylu :decayed:

Wyzej ktos dodal film - wg Was to jest mgielka?

O to ten:

 

 

Za nisko są, trzeba je wyregulować na MAXa i trochę podpiłować (jak już pisałem wyżej) i spryskują świetnie - najlepiej ze wszystkich...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 5m0 w przedlifcie i pryskaja na całą szybę bez żadnego pilowania. Mam na tyle regulacji, że jeszcze mogę podnieść je wyżej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.04.2019 o 18:08, corradoowner napisał:

Mam 5m0 w przedlifcie i pryskaja na całą szybę bez żadnego pilowania. Mam na tyle regulacji, że jeszcze mogę podnieść je wyżej. 

Owszem, na postoju lub przy małej prędkości jest OK, ale zrobi się problem jak będziesz jechał autostradą lub powyżej 100 wtedy będzie opór powietrza i płyn będzie niżej leciał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.04.2019 o 19:07, olivierofm napisał:

Owszem, na postoju lub przy małej prędkości jest OK, ale zrobi się problem jak będziesz jechał autostradą lub powyżej 100 wtedy będzie opór powietrza i płyn będzie niżej leciał...

To jakieś chińskie musiałeś mieć te spryski. Przy 200km/h lecą tak jak powinny. Przy mniejszych prędkościach również, w lusterku również widzimy jak mgiełka leci daleko w tył.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.04.2019 o 07:48, MaciekPL napisał:

To jakieś chińskie musiałeś mieć te spryski. Przy 200km/h lecą tak jak powinny. Przy mniejszych prędkościach również, w lusterku również widzimy jak mgiełka leci daleko w tył.. 

Nie miałem tylko nadal mam - i nie chińskie - oryginalne VW 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...