Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich i życzę frajdy z jazdy. Pochodzę z dolnegośląska ale obecnie mieszkam w niemcowni.

Edytowane przez marcinps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

W dniu 18 lutego 2018 o 18:44, sgl napisał:

Od dawna obserwuje forum i postanowiłem się zarejestrować witam wszystkich

Witamy. Z opsiu wynika, że posiadasz zacny samochodzik. Pozdrawiamy i zachęcamy do korzystania ze spotów w Twoim regionie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16 lutego 2018 o 16:32, Kamis90 napisał:

Witam Was :) chciałem się przywitać ponieważ, planuję zostać nowym posiadaczem Audi A4 B8.  

Pozdrawiam serdecznie i życzę Wszystkim dobrego dnia ;)  

Siemanko,

jak uda Ci się kupić zapraszamy na warszawskie spoty. Info w podpisie. Pzdr i powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15 lutego 2018 o 12:45, mobilek007 napisał:

Witam wszystkich miłośników :) Jestem nowym posiadaczem Audi A4 1.8 Quattro i jak narazie jestem z niego super zadowolona.

  Ukryj zawartość

Jednakże mam mały problem. Autko było sprowadzone ze Szwajcarii w 2016 roku przez jedną firmę a druga czyli komis kupił go do siebie no i ja kupiłam z komisu teraz w 2018 roku. Wszystko było ok ale przy rejestracji samochodu okazało że oclony został na 2001 rok a ja w papierach mam 2002 rok. No i mam problem. Oczywiście sprzedawca i firma która sprowadziła auto załatwiają problem. Dlatego mam pytanie czy ktoś jest wstanie sprawdzić vin i powiedzieć mi jaki jest prawdziwy rok produkcji bo niby 10 cyfra vin jest 2 i świadczyło niby ze 2002 rok ale czy to rok produkcji czy modelowy? Vin WAUZZZ8E92A161605 Proszę o pomoc z góry dziękuję 

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.

Cześć, zapraszamy na warszawskie spoty. Info w podpisie. pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko,

dużo osób jest tutaj z A5-kami i nie tylko. Witamy w klubie. Zachęcamy do korzystania z lokalnych spotów. pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Spoiler

mam pytanie po założeniu gazu wywala mi błąd sondy 

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Spoiler

 

Mam dziwny problem w moim alt... Mianowicie chodzi o brak ładowania. Rano odpalam samochód kontrolka ładowania gasnie i niby wszystko jest w porządku jednak jak zgasze silnik na chwile i po ponownym odpaleniu świeci się kontrolka ładowania i dopiero po wkręceniu go na ok 4000 obrotów gasnie... Miał ktoś podobną sytuacje?

Jestem tutaj nowy i z góry dziekuje za pomoc ;)

 

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc wszystkim Audi Maniakom ;)  Od jakiegos juz czasu jezdze A5 ale widze ze na Waszym forum duzo przydatnej wiedzy, wiec postanowilem dolaczyc :)  Pozdrawiam z Kielc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam tydzień temu kupiłem pierwsze Audi i od razu rodzą się pytania co, jak i do czego a tutaj mnóstwo odpowiedzi więc jestem

WITAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich miłośników marki Audi. Od tygodnia jestem posiadaczem Audi [A4 B5] z silnikiem 1.6 bez gazu. Jak to zwykle bywa od razu po zakupie należało by wymienić kompletny rozrząd i oleje jakie firmy polecacie. Jak coś ma ona przejechane 212 tyś. 

28080280_1481912428588067_1066836873_o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak widać jestem tu nowy. Na wstępie powiem krótko o sobie i o moim aucie. Na imie mam Rafał,  jestem w posiadaniu A4 T LTD EDITION.  Auto jest przerobione z wersji ang. na europę. Zaznaczam że w przeróbce niema żadnych kombinacji tworzeń i lutowań.  Auto było mojego brata ŚP.  ktory go przerobil, dodam że miał pełny dostęp do części. 

Spoiler

Mianowicie chodzi mi miedzy innymi o mrygające podświetlanie przycisków które jak wyczyt. jest sterowane licznikiem. na właczniku swiateł  ponoć ma byc zasil. na szaro nieb. umnie brak. Na krótko z aku wszystko ok świeci . Dodam że tak było od początku, jednak 2 dni temu wszystko sie naprawiło jak walnoł trasę i go wytrzęsło po dołach. Następnego dnia znowu to co wcześniej. Problemów w tym aucie z elektryką jest troche  wiecej ale może pokolei.  Z góry dziękuję za pomoc w rozwiązaniu problemu . Dodam że niewiem czy w dobrym miejscu umieściłem posta. pozdo 

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich .

Od wczoraj jestem szczęśliwym (mam nadzieję) posiadaczem A4 B5 1.8 wolnossący, automat, sedan.

Autko zadbane, z fajnym przebiegiem. 

Pozdrawiam z okolic Łodzi.

Marcin.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem posiadaczem audi a4b8 z 2012 r.

Spoiler

I tutaj rodzi sie moje pytanie. Chcialem wgrac oprogramowanie na nawigacje i jezyl polski. I takie moje pytanie czy jest w stanie mi ktos pomoc jak sprawdzic jaka mam wersje mmi?

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów

Jutro odbieram zamówione B9. Liczę wymianę doświadczeń i miłe spotkania.
 

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ! Jestem nowicjuszką więc wybaczcie jakby moje pytania wydawały  śmieszne.Ale tylko w ten sposób mogę nauczyć sie jakie wymagania ma moje auto!

Spoiler

 

Mam prośbę o podanie co  muszę sprawdzić i ewentualnie co wymaga serwisowania i wymiany po przejechaniu 150000 km .Zaznaczam że wymieniłam na razie tylko olej silnikowy

Auto nie posiada książki serwisowej więc nie wiele wiem  co dalej ? dzisiaj pojechałam do mechanika ale on   stwierdził że  nawet po podłączeniu do komputera nic mi nie powie jaki samochód potrzbeuje serwis ewentualnie tylko olej ktory jest wymieniony.Prosze  pomóżcie jak możecie .Dzięki

 

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Spoiler

Zakupiłem zmieniarkę MP3 Yatour i po podłączeniu ( wg instrukcji dostępnych w necie i na forum) do Concert II gra mi tylko jedna-lewa strona. Po przełączeniu na radio lub CD wszystko jest ok. Czy ktoś z Was miał podobny problem albo zna rozwiązanie?

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy. Proszę uzupełnić profil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze witam wszystkich na forum ? Kupiłem B6 1.8T quattro BFB 2003r, 225tys nalatane.

Spoiler

Chciałbym wymienić olej ale nie wiem co tam zalane jest na dzień dzisiejszy... Podpowiecie co wybrać żeby nie zaszkodziło dla serducha? Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi ?

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Nie ten dział

Spoiler

Po pierwsze to zacznij od czyszczeni michy wraz ze smokiem olejowym i pokrywy zaworów. Olej 5w40, a jaki to już Twoja sprawa. Jest o tym temat rzeka...Przy okazji sprawdź ciśnienie oleju i stan napinacza z łańcuszkiem rozrządu. Ot, taki pakiet startowy w 1.8t :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki przem8 :) bede sie pilnował z tymi działami... A audi leci po niedzieli na rozrząd i to co napisales,, pakiet startowy,, ? dzięki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...