Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Mrygające podświetlanie przycisków


rafal1986r1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jak widać jestem tu nowy. Na wstępie powiem krótko o sobie i o moim aucie. Na imie mam Rafał,  jestem w posiadaniu A4 T LTD EDITION.  Auto jest przerobione z wersji ang. na europę. Zaznaczam że w przeróbce niema żadnych kombinacji tworzeń i lutowań.  Auto było mojego brata ŚP.  ktory go przerobil, dodam że miał pełny dostęp do części.  Mianowicie chodzi mi miedzy innymi o mrygające podświetlanie przycisków które jak wyczyt. jest sterowane licznikiem. na właczniku swiateł  ponoć ma byc zasil. na szaro nieb. umnie brak. Na krótko z aku wszystko ok świeci . Dodam że tak było od początku, jednak 2 dni temu wszystko sie naprawiło jak walnoł trasę i go wytrzęsło po dołach. Następnego dnia znowu to co wcześniej. Problemów w tym aucie z elektryką jest troche  wiecej ale może pokolei.  Z góry dziękuję za pomoc w rozwiązaniu problemu . Dodam że niewiem czy w dobrym miejscu umieściłem posta. pozdo 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie wiem co to za wersję a4 posiadasz, bynajmniej nie słyszałem o czymś takim jak LTD Edition. A co do problemu z mrugającym podświetleniem to może najpierw napisz jaką masz wersję MCE oraz włącznika świateł, choć z tego co mi się wydaje na przewodzie szaro/niebieskim zasilanie raczej powinno być bo jest to kabel, który zasila włącznik świateł (pin 17) - poczytaj może najpierw ten temat i napisz coś więcej o tym co dokładnie masz u siebie:

Napisz też w jaki sposób sprawdzałeś te podświetlenie "na krótko" bo jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny z "mryganiem".

Skąd wy bierzecie takie słowa :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory może coś pomyliłem ale tak pisze w papierach org. AUDI A4 Sal.1.8 Limited Edition Man.  .................................. BFBOF9587 WIN WAUZZZ8E85A072032

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WYCZYTAŁEM ZE TEN WŁAŚNIE KABEL ODPOWIADA ZA OŚW. PRZYCISKÓW I MA BYĆ NA NIM ZAŚ.  UMNIE NIEMA GO. NA KRÓTKO Z AKU POD TEN PIN ZAŚ. I   WSZYSTKO OK ŚWIECI . SPRAWDZAŁEM MIERNIKIEM I CHYBA DOSZEDŁEM TEN KABEL MA CHYBA PRZERWE ZWARCIE Z MASĄ.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przeswietliłem instalacje od anglika. I doszedłem że kabel szaro niebieski w tej instalacji łaczy sie z kilkoma innymi kablami tego samego koloru. Jeden z nich jest najgrubszy, czyli wydaje mi sie że to zasilanie. Idac nim dalej, doszedłem do bialej wtyczki 3 pinowej. I niewiem gdzie jej szukać umnie w samochodzie. Zrobie zdjęcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...