Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Po 8h postoju nie odpalił


WrOcŁAWiAK ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam koledzy . Mamm problem ze swoją czarnulą. Samochód do A4 B6 1.9TDI AWX . 

Rano jak zawsze odpaliłem silnik wszystko ładnie i piękne dojechałem do pracy . 

Po 8 godzinach pracy idę na parking odpalam i kupa. Rozrusznik kręci bardzo ładnie a silnik nie chcę odpalić. 

Więc odpaliłem niestety na Plaka....mam 11km z domu do pracy więc nie miałem wyjścia ;/

Po odpaleniu na Plaka strasznie kopci na biało jakby trochę tez na niebiesko. Przy tym dymieniu czuć zapach ropy. Taki słodki zapach ropy.

dodam że silnik mimo kopcenia pracuję bardzo równo i ma kopyto jak zawsze.....

Jakies porady moi Drodzy ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź korekcje. Możliwe, że oringi PD powiedziały już papa. Trochę mrozów, guma się kurczy, sztywnieje... Masz dostęp do VAGa to sprawdź podstawowe parametry w statycznych... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za sugestie ale już wiadomo o co chodzi . Mój mechanik był wczoraj u mnie i ściągnął pokrywę klawiatury.....jak się okazało szklanka pierwszego cylindra ma spore luzy i trzeba będzie wymieniac...przy okazji wyleciał brok (zaślepka) głowicy od strony rozrządu . Idąc za ciosem wymienię od razu oringi pompowtryskó bo pewnie też nie są w najlepszym stanie. Ogólnie rzecz biorąc części plus robota krzyknął mi plus minus 900zł także tragedii jakiejś nie ma.  Problem jest tylko w tym, że koleś ma czas dopiero za dwa tygodnie a ja dwa tygodnie bez samochodu nie dam rady bo mam daleko do pracy.  

Czy znacie może jakiegoś ogarniętego mechanika we Wrocławiu który by to zrobił? Przede wszystkim dobrze zrobił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...