Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Blad poduchy po wymianie kiery


damian1611

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem, audi a4 b6 z kiera 4 ramienna, otoz naszlo mnie zeby wymienic ja na 4 ramienna ze sterowaniem. Kupilem modul z koncowka Q, zwijak z koncowka A, wtyk 4 pinowy, poducha, kiera od b7 i wiazka od airbaga. I teraz tak, modul zostal zaadaptowany i zakodowany, czujnik kata skretu skalibrowany. Kostka 4-pin zostala zaadoptowana do nowego zwijaka, w sensie tylko 2 kable przylutowalem do przewodow idacych zza modulu, zwijak zalozony, poducha spieta i zalozona i przekodowana kierownica. Wszystko jest dobrze, procz tego, wywala blad poduszki. Mial ktos taki problem? zwijak jest dobry, mierzony byl i przewodzi bardzo dobrze. blad : 00588 airbag igniter driver side (n95) 001 upper limit exceeded, mil on :/ gosc co od niego kupowalem, powiedzial, ze ta poduche w a3 i dzialalo bezblednie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy wymianie  kiery nie trzeba nic lutować !  :kwasny:

 

Błąd który masz to błąd zbyt dużej rezystancji na zapalniku.

Wyjścia są dwa albo jest uwalona taśma to znaczy za duża rezystancja jest na niej albo poduszka jest walnięta.

 

Spotkałem się już że ktoś sprzedawał poduszkę po wystrzale - pseudo zregenerowaną... typowe oszustwo...

Sprawdź  dokładnie jaką masz rezystancję na taśmie a jaką na zapalniku od poduszki,    ale to lutowanie ?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lutowane tylko były kabelki przy łączniku poduszki, fakt mogłem przełożyć piny :/ ale dla pewności wróciłem do tego co miałem na początku i po podpieciu starego zestawu blad się wykasowal. Zwijaki mam 2 to raczej nie ich wina, gadałem z ziomkiem co od niego to brałem, mówi że w a3 latalo bez zarzutu. Teraz muszę znaleźć kogoś kto mi pożyczy poduszkę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...