Skocz do zawartości
IGNOROWANY

profesionalny warsztat układów wydechowych


krzychusssek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was. Szukam sprawdzonego warsztatu co znają się na rzeczy i "umią spawac" oraz robią profesjonalnie, do wycięcia starych i  wstawienia nowych końcowych ori tłumików s4 . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem w Rudzie Śląskiej firma Kainer ale z  Zawiercia daleko trochę . Ogólnie ja byłem bardzo zadowolony,  koleś robi tam z ojcem . Możesz z ciekawości zadzwonić.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.02.2018 o 08:55, krzychusssek napisał:

Witam was. Szukam sprawdzonego warsztatu co znają się na rzeczy i "umią spawac" oraz robią profesjonalnie, do wycięcia starych i  wstawienia nowych końcowych ori tłumików s4 . 

Jak  coś zrobisz to napisz :) bo bardzo chętnie bym kiedyś posłuchał jak chodzi 3.0 V6 :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Mariox37 napisał:

Jak  coś zrobisz to napisz :) bo bardzo chętnie bym kiedyś posłuchał jak chodzi 3.0 V6 :hi:

ok no problem :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.02.2018 o 09:03, Pjotras napisał:

Podjedz do xtreme project w dąbrowie. Chłopak zna sie na rzeczy.

ok Dzięki za Namiar :) widze że audice Robi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.03.2018 o 17:21, afroo. napisał:

ten właściciel od Gawrońskich straszny cwaniak , myśli że każdy jest debilem i tylko on wszystko wie ,w dodatku narzuca czym co ma być spawane , kiedy ja mówie że chce wszystko pięknie żeby było pospawane tigiem to on mówi że stali zwykłej nie spawa tigiem tylko magiem i tylko nierdzewke spawa tigiem hahaha.  Podziękuję tej Firmie

Edytowane przez krzychusssek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie chciałem się wypowiadać bo to było dawno ale kiedyś tam byłem i mam źle wspominania ;). Może to był 2006 r nie pamiętam . Ale miałem Lanosa jeszcze wtedy 1.6 i podjechałem tam coś zapytać o wydech oczywiście przelot na tył ;) . Rzucił mi jakąś cenę z kosmosu i już miałem wychodzić a tu widzę też  Lanosa na kanale i dziadka co tam łazi , pytam co tam robił w landku bo też mam takiego  a że rurę kolektorowa i wzięli 450zl ? A ja mu na to że to ostatnio wymieniałem w garażu i kosztuje 50 zł ? jak on się wtedy zagotował hehehe i poleciał tam sie pytać jak to możliwe że tak dużo !!!! Ot taką miałem historię z tą firmą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...