Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Belka tylna w b5 rodzaje


golabek008

Rekomendowane odpowiedzi

Witam miałem nie miła przygodę z krawężnikiem i skrzywilem belkę z tyłu.  Szukając teraz używki nie wiem czy jest różnica przez silnik albo rodzaj podwozia oraz lift-przedlift? 

Edytowane przez golabek008
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, golabek008 napisał:

Witam miałem nie miła przygodę z krawężnikiem i skrzywilem belkę z tyłu.  Szukając teraz używki nie wiem czy jest różnica przez silnik albo rodzaj podwozia oraz lift-przedlift? 

Z tego co się kiedyś orientowałem jak wymieniałem u siebie to różnica jest tylko quattro/ośka, reszta wsio to samo, lift czy przedlift, 1,6 czy 2,8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba spróbuję kupić od kombiaka bo ciężko w mojej okolicy znaleźć do sedana najwyżej oddam, chyba że ktoś jeszcze odpisze co miał doczynienia z tym i ma inne zdanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, golabek008 napisał:

Chyba spróbuję kupić od kombiaka bo ciężko w mojej okolicy znaleźć do sedana najwyżej oddam, chyba że ktoś jeszcze odpisze co miał doczynienia z tym i ma inne zdanie :)

według etki wszystko jedno czy przed czy po lifcie  kombi czy sedan;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Belka wymieniona, wygląda jakby cała oś tylna była skręcona w prawo i na zakręcie czuć jak zarzuca tyłem, teraz pytanie czy belka do wywalenia czy da się jakoś to ustawić wiem że na boki jest regulacja ale wtedy całą oś przestawiam a tu wygląda jakby koła były minimalnie skręcone w prawo i to oba więc nie chce mi się wierzyć że obie strony dostały strzała ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz zbierznosc ogarnac.

Pany a mam pytanie czy belki sa zamienne tzn z sedana do awanta i na odwrót?bo Q to wiadomo ze nie podpasi.

Mam belke pod domem tylko z sedana i nie wiem czy ja brac???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...