Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 quattro środkowy tłumik


bobikos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Środkowy tłumik w 1.9 tdi quattro mam w stanie opłakanym (a jest do niego spawane mocowanie i wieszaki wydechu). Na allegro nie ma nowych, używki są w podobnie beznadziejnym stanie jak mój.

Oglądam wydechy od B7 i tam diesle nie miały środkowego tłumika. Pytanie czy nie warto go poprostu wyciąć? Jak to wpływa na hałas?

Drugie pytanie czy w Warszawie lub okolicach polecicie sensownego człowieka od wydechu, który ładnie ogarnie temat tego tłumika i łącznika elastycznego (też mam do wymiany).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Środkowy tłumik w 1.9 tdi quattro mam w stanie opłakanym (a jest do niego spawane mocowanie i wieszaki wydechu). Na allegro nie ma nowych, używki są w podobnie beznadziejnym stanie jak mój.
Oglądam wydechy od B7 i tam diesle nie miały środkowego tłumika. Pytanie czy nie warto go poprostu wyciąć? Jak to wpływa na hałas?
Drugie pytanie czy w Warszawie lub okolicach polecicie sensownego człowieka od wydechu, który ładnie ogarnie temat tego tłumika i łącznika elastycznego (też mam do wymiany).
 

Odezwij sie na PW , wysle do dobrego goscia od wydechow .[emoji6]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bobikos napisał:

Oglądam wydechy od B7 i tam diesle nie miały środkowego tłumika.

ja mam w planach taki teraz założyć :)

oczywiście miałem też opcję z wyciętym środkowym i wstawionymi rurami ale wole oryginalne rozwiązanie i opcję z rurami sprzedałem po minimalnych kosztach :)

Hałas praktycznie się nie zmienił bo miałem jeszcze wtedy katalizator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam wywalony środkowy i według mnie jest ciut głośniej na postoju na obrotach jałowych. W moim środkowym nie było już grama wypełnienia, a chyba powinno coś tam byc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj zakupiłem właśnie cały wydech od 2.0tdi quattro. Może na weekendzie będzie montaż a stary komplet wystawię na sprzedaż jak nie będzie za głośno bo teraz już nie mam kata[emoji16]

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...