Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana tylnych lamp z dynamicznym kierunkowskazem w A4 B9


vico

Rekomendowane odpowiedzi

Jak Ci po VINie sprawdzali to podali Ci takie jakie teraz masz, czyli bez dynamicznych kierunków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, DawidAudi4 napisał(a):

Część. Sprawdziłem w Audi na infolini i powiedziano mi ze do mojego modelu a4b9 pasuje lampy z końcówka C.Dotyczy to modeli wyprodukowanych do maja 2017. Od maj 2017 była końcowa G. Teraz zgłupiałem bo kupiłem już z 3 lampy z końcówka G i zastanawiam się czy będą pasować i i czy mogęw  takim razie dokupić jedna z końcówka C:-)

D

 

2 godziny temu, Muskel1 napisał(a):

Jak Ci po VINie sprawdzali to podali Ci takie jakie teraz masz, czyli bez dynamicznych kierunków.

Tu nie chodzi o fabryczne po VIN tylko dynamiczne led .Prawdopodobnie oznaczenie G dla tych lamp jest od maja 2017. wczesniej było C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.01.2023 o 15:06, Muskel1 napisał(a):

8W5945093G
8W5945094G

 Lampy (te w klapę)  mogą być również z oznaczeniem 
8W5945093H
8W5945094H

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po montażu tylnych lamp led w wersji Blackline, sterownik z koncowką CA czyli lowline. Brak pinu T17b/11. Wiazka od kufatec z samokodujacym donglem obd. Działa dynamika kierunkowskazów. 

 

link do wiazki:

WWW.KUFATEC.COM

Erstklassiges Design durch integrierte LED-Technologie für Audi A4 Avant B9. Unkomplizierte Installation aufgrund...

 

screen z jednego forum z brakujacym pinem w lowline.

Screenshot_20230711_204841_Chrome.thumb.jpg.cd0ac12419526270e839afa685d2d81f.jpg

 

 

 

Edytowane przez adamspeed01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, adamspeed01 napisał(a):

Jestem po montażu tylnych lamp led w wersji Blackline, sterownik z koncowką CA czyli lowline. Brak pinu T17b/11. Wiazka od kufatec z samokodujacym donglem obd. Działa dynamika kierunkowskazów. 

 

link do wiazki:

WWW.KUFATEC.COM

Erstklassiges Design durch integrierte LED-Technologie für Audi A4 Avant B9. Unkomplizierte Installation aufgrund...

 

screen z jednego forum z brakujacym pinem w lowline.

Screenshot_20230711_204841_Chrome.thumb.jpg.cd0ac12419526270e839afa685d2d81f.jpg

 

 

 

 

T17b/11 to ten dodatkowy przewód od dynamiki który zbiega się z czterech lamp w jeden?

 

Podłączyłeś pod niego stały plus według tej rozpiski? 

 

Mam sterownik lowline, od roku jeżdżę z LED bez dynamiki bo nie udało mi się jej uruchomić

Edytowane przez wuPiotrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, z kazdej lampy wychodzi jeden przewod ktory łaczy sie na pin T17b/11. Plus dalem na 2 bezpiecznik w brazowej szynie i działają dynamiczne, bez tego plusa tylko statycznie.Screenshot_20230712_141010_SamsungNotes.thumb.jpg.8fe90fb422ee58987424ee69d47840fa.jpg20230711_215245.thumb.jpg.54921d1eb945e56dce5784156f587fb0.jpg

Edytowane przez adamspeed01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adamspeed01 dziękuję Ci serdecznie za ten post !! dynamika działa, już dawno postawiłem na tym krzyżyk a po podłączeniu tego plusa działa jak należy !!

 

u mnie sterownik EC/DC z naklejki, był ten pin, a tylko statyczne kierunki. 

 

teraz hula aż miło :) dziękuję, nigdzie w internecie tego nie znalazłem do tej pory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://youtu.be/79HvfRJt24c

Wszedzie opisane że low nie obsłuży dynamiki i zalecają wymiane na high. A jednak to nie problem, sterownik CA parametry przyjął bez bledów.

Też troche szukałem i nikt sie nie dzieli za darmo takimi info. Trafilem na pewne forum a tam od deski do deski opisane podłaczenie. Nawet schemat od Kufatec tego nie podał, ale w ofercie mają sterownik high.

https://www.lecazzatedivicenza.it/audi-halogen-to-led-tail-light-retrofit/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, adamspeed01 napisał(a):

Jestem po montażu tylnych lamp led w wersji Blackline,

Kupiłeś te lampy w wersji EU czy wsadziłeś wersje angielską z przeciwmgielnym po prawej stronie?

Kolega kiedyś szukał i poza wersjami angielskimi nigdzie nie ma wersji EU, Audi także już dawno wycofało je z oferty sprzedaży. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukalem ponad rok, i tak jak piszesz już ich niema w wersji Eu. Trafilem tydzień temu na prywatne ogloszenie na willhaben.at w ktorym gość sprzedawał nówki w wersji Eu które zakupił i nie zdążył zamontować bo sprzedał auto, a zestaw przeleżał na regale bo o nim zapomniał. Do tego miał wiązkę od Kufateca, czyli sie nawet nie zastanawialem tylko w ten sam dzień pojechałem zgarnąć całość(mieszkam w AT). Taki rodzynek się trafił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, adamspeed01 napisał(a):

https://youtu.be/79HvfRJt24c

Wszedzie opisane że low nie obsłuży dynamiki i zalecają wymiane na high. A jednak to nie problem, sterownik CA parametry przyjął bez bledów.

Też troche szukałem i nikt sie nie dzieli za darmo takimi info. Trafilem na pewne forum a tam od deski do deski opisane podłaczenie. Nawet schemat od Kufatec tego nie podał, ale w ofercie mają sterownik high.

https://www.lecazzatedivicenza.it/audi-halogen-to-led-tail-light-retrofit/

 

 

Powiem Ci że nikt się nie dzieli taką wiedzą, bo jest szansa że za dużo osób nie wiem o tym że można tak zrobić. Pisałem do firm w PL zajmujących się montażem led lamp z informacją że nie działa tylko dynamika - jak by wiedzieli to by się tego podjęli, a nie bardzo ktokolwiek chciał się tym zająć, jak już to z wymianą właśnie bcm2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór. Mam reflektory full led przód i led tył. Tylny kierunkowskaz miga mi normalnie. Czy jest jakaś opcja przełączanie pomiędzy zwykłym a dynamicznym? Czy po prostu taki mam i koniec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.03.2024 o 22:59, ArtekM napisał(a):

Dobry wieczór. Mam reflektory full led przód i led tył. Tylny kierunkowskaz miga mi normalnie. Czy jest jakaś opcja przełączanie pomiędzy zwykłym a dynamicznym? Czy po prostu taki mam i koniec?

Z tego co wywnioskowałem z innego Twojego posta masz u siebie lampy z wypozażenia Basic. Lampy te nie mają dynamicznych kierunkowskazów, czyli potrzebujesz 2 tylne lampy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.03.2024 o 22:59, ArtekM napisał(a):

Mam reflektory full led przód

Twoje lampy nie są full led, kierunkowskaz w nich jest na żarówce😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Zadałem to pytanie jak jeszcze nie wiedziałem (od Ciebie) że mam lampy Basic. Myślałem że są tylko xsenony, fullledy i matrixy. Nie miałem pojęcia o basic. Człowiek uczy się całe życie, a i tak... 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy z dynamicznym kierunkowskazem to całkiem inne lampy :wink:

Screenshot(306).png.76595a2b68bd41eea6c35571fdd91480.png

Screenshot(309).png.f9fdeb69960cf1da21105ba957b7e903.png

Screenshot(311).png.1691c13f2813a0931186354386b485ad.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...