Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dywaniki welurowe na wzór oryginalnych


mass143

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam na wiosnę welurów które wyglądem będą przypominać ori... Nie ukrywam szkoda mi ponad 300 zł za dwa dywaniki na przód :decayed: potrzebuję czarnych.

Jakie macie, co polecacie? Jakieś zdjęcia jak wyglądają? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również szukam dywaników na przód i pytanie czy ktoś korzystał z usług autodywaniki.pl

Jest sporo opcji jakościowo-kolorowych do wyboru i cena przystępna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja się podpinam. Wiosna się zbliża wiec przydało by się zakupić jakiś welur. Ktoś coś poleci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem petex'y i wyglądają całkiem fajnie - są grube. Jeszcze ich nie zakładałem, więc nie wiem jak z pasowaniem, ale gumowe są podobno ok, tak więc myślę że welur też będzie dobrze pasował

Pozdrawiam, Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak u mnie wyglądają welury petex'y. Wydaje mi się że dywanik kierowcy mógłby być trochę dłuższy, ale nie wiem jak wygląda dywanik oryginalny, więc to tylko moja sugestia. Ogólnie chyba nie są złe - stopery pasują, grubość chyba też jest ok. ( przepraszam za syf w aucie ;) )fd93fd1b4e00d06140e4ad2806fa6b92.jpgdc0545ecb7f25e8bbea6c5fcd9dbc857.jpg084ad016effbc66c4b7c988b992fbe02.jpge86cdab97668241613ea01fca54bfdf8.jpg

Pozdrawiam, Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w prawdzie mam wytarty tylko dywanik kierowcy, ale chyba kupię cały komplet, w sumie śmieszne pieniądze.
Myślę o tym http://allegro.pl/audi-a4-b5-b6-b7-b8-b9-dywaniki-welurowe-stopery-i7197702742.html#thumb/1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.02.2018 o 21:40, przem8 napisał:

autodywaniki.pl

Jakby ktoś był zainteresowany dywanikami z tej firmy to mogę polecić. Pasują idealnie, jakość może nawet lepsza niż ori (kupiłem wersję premium). Szybki czas realizacji i wysyłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę polecić dywaniki z firmy PFI. Kupiłem do swojej i jestem zadowolony. Mają otwory na oryginalne miejsce montażowe.

I można dobrać sobie według kolorów.

IMG_20180518_174511.jpg

Kupiłem z tej aukcji: 

https://allegro.pl/dywaniki-welurowe-audi-a4-b6-b7-oryginal-pfi-1cm-i7207448531.html

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pawel125R napisał:

Mam na sprzedaż komplet oryginalnych szarych jeśli ktoś potrzebuję ☺

Mogę cene i zdjęcia w pw? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, w tamtym roku temat welurów poszedł w zapomnienie i kolejny rok przejeździłem na ori z przetarciem na dywaniku kierowcy :decayed:
Podrzućcie swoje typy, jak możecie wraz ze zdjęciami. Zależy mi, żeby kolor był zbliżony do ori aby nie robiły "kontrastu" w środku.
Na allegro ze smartem pojawiły się takie i zastanawiam się nad nimi, bo cena niebywale atrakcyjna. Może ktoś je zakupił i chciałby się pochwalić?

https://allegro.pl/oferta/dywaniki-carlux-czarne-audi-a4-b6-b7-stopery-7825779496

Z góry dzięki :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...