Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A6 2018/2019 C8 New


Rekomendowane odpowiedzi

Hey,

To czarne A6 2018 to chyba raczej S-line ... chociaż niby ma 2 podwójne wydechy? hmmm...

W nowych A6 i A7 3.0 Tfsi będzie zapewne ten sam motor co w obecnym S4 czyli V6 na turbinie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, black4 napisał:

W nowych A6 i A7 3.0 Tfsi będzie zapewne ten sam motor co w obecnym S4 czyli V6 na turbinie.

Miesiąc temu mieliśmy na weekend A7 55TFSI 340KM/500Nm czyli ten silnik, który teraz wycofali i pojawi się dopiero z DPF :blink: Efektów dźwiękowych brak....duży minus za to :P Zresztą dobrze to słychać jak ruszam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opsss faktycznie strasznie słabo to brzmi, juz za chwile dźwięk prawdziwej v8 będzie powodował strach :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Hugo napisał:

W A6 takich kominów raczej nie uświadczysz.

No fakt super te atrapy, aż kipi drapieżnością i podkreśla sportowy akcent eSki ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Hugo napisał:

Miesiąc temu mieliśmy na weekend A7 55TFSI 340KM/500Nm czyli ten silnik, który teraz wycofali i pojawi się dopiero z DPF :blink: Efektów dźwiękowych brak....duży minus za to :P Zresztą dobrze to słychać jak ruszam

 

 

Obecne 3.0 TFSI w S5 nie brzmi źle, choc spodziewałem się że będzie trochę głośniejsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey!

Rzeczywiście ruszające najnowsze A7 3.0 TFSI brzmi... jakbyś włączył odkurzacz....

Poza tym strasznie słabo w tym nowym niby S6 wyglądają boczne atrapki/grille wlotów powietrza: 

chamski plastik z wytłoczką plastra miodu...

Podobnie nie jestem fanem chrom listew biegnących pomiędzy tylnimi światłami.

A5 Sportback to chyba ostatni atrakcyjny designersko model marki...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw. Jak tak dalej pójdzie to "single frame" zajmie cały front od lewego do prawego błotnika....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, black4 napisał:

Podobnie nie jestem fanem chrom listew biegnących pomiędzy tylnimi światłami.

Dokładnie. Dlatego też A6 na weekend będzie z pakietem czerń :grin:

 

900850622_6_1080x720_sport-50-tdi-286-km-quattro-tiptronic-demo-audi-centrum-lodz-_rev006.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I te zaślepki zamiast normalnego wydechu,wygląda to strasznie tandetnie :facepalm:,a gość który projektuje dla Audi samochody wcześniej prawdopodobnie pracował dla Peugeot,bo grill wygląda w tych autach jakby żywcem został przeniesiony z jakiegoś 308 lub czegoś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie audi.de pojawił się silnik 2,0 TDI 204 KM oznaczony jako 40 TDI S tronic.

https://www.audi.de/de/brand/de/neuwagen/a6/a6-limousine/motor.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 TDI S tronic 204 KM napęd na przód - 207.000 PLN

vs. 50 TDI quattro tiptronic 286 KM - 296.600 PLN.

Napęd 4x4 to jakieś +10.000 PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę, po prostu do mnie ten samochód nie przemawia, podobnie jak A4 B9 wnętrze jest ładne ale wydaje mi się strasznie plastikowe, brakuje mi w tym samochodzie poczucia komfortu, a te nowe ekrany dotykowe zwyczajnie mnie wkur.... , nie wspominając już o tych dziadowskich zaślepkach. Czekam jeszcze żeby avantem pojeździć w jakiejś innej konfiguracji środka, może z obszytą konsolą, na ten moment jednak zdecydowanie jestem na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie ma podzielonych zdań na temat tych zaślepek, jakaś masakra. Podobno projektanci z Audi już opracowali rozwiązanie tego mankamentu - naklejki 3D ?.

HTB1AUBxkoF7MKJjSZFLq6AMBVXaF.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według projektanta Audi wydechy sa na życzenie klientów, którzy sie często skarżyli ze sie brudzą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Cin napisał:

Według projektanta Audi wydechy sa na życzenie klientów, którzy sie często skarżyli ze sie brudzą. 

hehehe to jakis okrutny żart :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Cin napisał:

Według projektanta Audi wydechy sa na życzenie klientów, którzy sie często skarżyli ze sie brudzą. 

Mi się przednia szyba brudzi, ciekawe czy zrezygnują?

Jeśli to prawda to tym klientom powinno się dożywotnio nakazać poruszać Fiatami Multiplami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Cin napisał:

Według projektanta Audi wydechy sa na życzenie klientów, którzy sie często skarżyli ze sie brudzą. 

Który projektant to powiedział? Jakieś źródło podasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...