Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bla bla bla Bukowina Tatrzańska 2018


Młody_drog

Rekomendowane odpowiedzi

No ja będę już od czwartku. Widzimy widzimy ;) Ale prezent od Kosmitów zaklepał już mój synek heh. Problem raczej będzie z tym żeby coś wygrać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie pięknie, tylko niech mi nikt zakazu wjazdu nie postawi, bo wybieram się A3 :decayed: zapisywałem się jeszcze z a4, ale wyszło jak wyszło... I tylko marka się zgadza :huh:

Legendy już krążą o zlotach w Bukowinie, pora przekonać się samemu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany , poszukuję zdjęcia pszczelarek leżących na aucie Szybkiego Szymka. Będzie ktoś tak uprzejmy ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Kosmita napisał:

Przyjedź wcześniej. Ostatnio wpuszczali do pokojów sporo przed wyznaczoną godziną. A nawet jak nie wpuszczą to pełno osób siedzi w lobby więc można się już integrować od rana.

... ja tam z integracja nie mam problemu z racji wykonywanej pracy ... ale chodzi mi o dziecko by sie nie nudziło ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam się dzieci nie nudzą ;)
A trochę ich będzie w tym roku

Wysłane z mojego SGH-I337M przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My przed zlotem jedziemy z Warszawy ekipą w czwartek rano do term Chochołowskich i później obok term w pensjonaciku będziemy się integrować (w Stasindzie już nie ma miejsc w terminie 22-23.03:)). Jak ktoś chce się wybrać z nami do term w czwartek i zostać na wstępną integrację to zapraszam na priv (szczególnie jak ktoś z Warszawy lub po drodze bo mamy miejsca w autach). W piątek koło 12 dobijemy zapewne do Stasindy.

Edytowane przez Kosmita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, toman napisał:

Wszystko ładnie pięknie, tylko niech mi nikt zakazu wjazdu nie postawi, bo wybieram się A3 :decayed: zapisywałem się jeszcze z a4, ale wyszło jak wyszło... I tylko marka się zgadza :huh:

Legendy już krążą o zlotach w Bukowinie, pora przekonać się samemu :naughty:

Zostawisz auto gdzieś w okolicach Poronina i będzie ok :kox: A tak serio auta się czasem zmienia a miłość do marki i modelu pozostaje, a to się liczy chyba najbardziej, więc nie sądzę że ktoś będzie miał o to problem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie autem się nie przejmuj bo jak je postawisz w piątek to w niedziele dopiero go zobaczysz ;)
Raz byłem VW rano w sobotę się budzę a znaczki zaklejone białymi kartkami A4 ze znaczkami audi hehehe

Wysłane z mojego SGH-I337M przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MAJKI napisał:

 

Dokładnie autem się nie przejmuj bo jak je postawisz w piątek to w niedziele dopiero go zobaczysz ;)

 

3.2 pod maską i quattro, to będziemy mieli czym latać po górach :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wpadnę to z marszu i na jeden dzień. Bo mam dużo wyjazdów w tym roku, a nie dam rady być w dwóch miejscach na raz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam pytanko, akurat tak się złożyło że przyjeżdżam do polski na kilka dni a do Bukowiny mam raptem 90km i czy jest taka możliwość przyjechać w sobotę na godz. 12.00-15.00 pooglądać wasze wozy?? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja będę już od czwartku. Widzimy widzimy [emoji6] Ale prezent od Kosmitów zaklepał już mój synek heh. Problem raczej będzie z tym żeby coś wygrać..
Ja już nie mam nawet kategorii do sterowania bo nawet audi już brak ... No chyba ze konkurs tańca czy test z wiedzy ... Ale tez ciężko :D bo konkurencja duza

Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

4 godziny temu, Bykolo napisał:

Hej, mam pytanko, akurat tak się złożyło że przyjeżdżam do polski na kilka dni a do Bukowiny mam raptem 90km i czy jest taka możliwość przyjechać w sobotę na godz. 12.00-15.00 pooglądać wasze wozy?? :P

No jak nie jak tak? Przecież wozy stoją na parkingu otwartym :) I jak pogoda dobra to ludzie się cały dzień kręcą więc na pewno poznasz ekipę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem ze jest to impreza zamknięta, zakaz wstępu na plac. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, walada1987 napisał:

Ja już nie mam nawet kategorii do sterowania bo nawet audi już brak ... No chyba ze konkurs tańca czy test z wiedzy ... Ale tez ciężko :D bo konkurencja duza

Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
 

Zawsze możesz przeprowadzić kurs pilotażu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz przeprowadzić kurs pilotażu :decayed:
÷1

Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, walada1987 napisał:

÷1

Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
 

Trenuj trenuj :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trenuj trenuj [emoji3]
Mało czasu zostało

Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...