Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przyciemnianie szyb A4 B6 cabrio


Mariox37

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , dziś odbieram autko od Fachowców z Mikołowa :) narazie nie piszę opinii bo jeszcze nie widziałem auta, oczywiście fotki dodam jak to będzie wyglądać przy cabrio, kiedyś widziałem takie cabrio w Rudzie Śląskiej ale tylna szyba nie ma takiej obramówki czarnej i było za mało ciemnej  folii ok. 2mm , trochę prześwitywało do środka i średnio to wyglądało .  Podobno u mnie mają to "wcisnąć tak że nie będzie prześwitów, zobaczymy .  

  Auto odebrane :naughty: dla mnie wrażenie jak najbardziej pozytywne :)  Tym bardziej, że w innym zakładzie nie chcieli się tym zająć i miałem we własnym zakresie zrobić taką "ala fazkę " czarną dookoła od wewnątrz szyby, bo tak jak pisałem wcześniej w cabrio nie ma na szybie tej czarnej obramówki.    A tutaj bez problemu ogarneli temat do tego jeszcze auto  zostało umyte :) 

  Folia przyklejona bardzo fajnie, dodatkowo wygrzana jakimiś lampami itd. Mi się podoba i napewno będę tam wracał na jakieś mody. Proponowali mi jeszcze przyciemnianie lamp tył  i chyba się skuszę . Ogólnie  zajmują się auto detailingiem . Najlepiej na stronie sobie zobaczyć i na ich  FB.

Fotki na szybko z tel.  jeszcze zmniejszony rozmiar i   na zimówkach :kox: Ale 18" już czekają do tego już zakupione dystanse po 2 cm na stronę  :naughty:  i kupione w tamtym roku nowe opony Toyo.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

Edytowane przez Mariox37
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czystej ciekawości ,ile sobie krzyknęli za przyciemnienie lamp?

Znasz może jakiś podstawowy cennik u nich?

Takich jak mycie/korekta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy chyba 100zł . Mycie 50 z woskowaniem,  ale wszystko masz na stronie i na FB 

 

 http://automotiveparadise.pl/

https://pl-pl.facebook.com/AutomotiveParadiseCarDetailing/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...