Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie działa centralny przednich drzwi i radio


tomek899

Rekomendowane odpowiedzi

witam

zauwazyłem dziś że jak zamykam samochod z pilota to nie zapala sie czerwona dioda, slychac niby jak sie zamykaja drzwi ale tylko tylne, przednie prawe i lewe sa otwarte, jak zamkne kluczykiem to sie swieci i zamykaja. Radio rowniez mi nie dziala tzn nie dziala podswietlenie, na fisie itd radio rns e

czy to moze byc jakos powiazane ze soba ?

co to moze byc ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radio nie jest powiązane z drzwiami. W drzwiach to problem leży w przetartych kablach między drzwiami a budą na 99%. Co do radia te pewnie RNS był dokładany i jest źle podłączony - tu pomoże przeglądnięcie tematu montażu RNS'a, a dokładnie podłączenie CAN'ów

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak z centralnym sobie poradzilem,radio rns jest ori w samochodzie, to jest ciekawe ze przez pare dni gra normalnie wszystko swieci itd, a przez pare dni nie dziala podswietlenie itp

wczoraj zauwazylem ze ledwo sie swieci tylna lampa(pozycja) nie wiem czy to ma cos wspolnego z tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej lampa nie ma nic do rns, ale co do rns jak nie ma info na fisie i podświetlenie nie działa to na 99% problem z podłączeniem can'ów - wyjmij radio i zobacz czy żaden z kabli się nie wypiął, bądź czy nie jest gdzieś przełamany. Co do lampy to pewnie brakuje jej masy i tu musisz sprawdzić punkty masy - była gdzieś na forum rozpiska tych punktów dla modelu b6/b7, ale to już musisz przeszukać forum

Edytowane przez Lukasz_mk2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...