Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przygasanie w momencie zejścia obrotów audi a4 b6


Matimi

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki za odpowiedz

Edytowane przez Matimi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie problem z przygasaniem dalej jest ale pojawilo sie tez cos takiego jak dodam gazu i puszcze obroty schodza na 760 po 5 sekundach spadaja na 704 samochodem zatrzesie delikatnie przez chwile trwa to z 3, 5 sekund i wracaja na 760.... tak jakby wypadal zaplon na chwile....i znowu dodam delikatnie gazu i znowu to samo po 5 sekundach zejdzie nizej zatrzesie nim i znowu wroca na swoje miejsce wie ktos moze o co chodzi z gory dzieki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podniosłem obroty biegu jałowego z wartości 128 na 134 auto nie przygasa zbiera się pięknie jak na 1.6 ...wartość 128 odpowiada u mnie za 750 obr/min , a wartość 134 za 810 obr/min...ale ale po kilku dziesięciu kilometrach  gubi zapisaną wartość 134 i wraca na wartość 128 zapisaną fabrycznie...Więc potrzebny jest kod 7-cyfrowy by wejść vcds-m w dostęp upoważniony ...dodam że kod 12233 nie wchodzi.... Jakieś podpowiedzi czy zostaje aso albo wgranie zmodyfikowanego softu....????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpinam się,  gdyby ktoś znał kod do 1.6alz to można by było zmienić te obroty na stałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam u mnie po zmianie obrotów na większe wszystko działa i nie powraca do poprzednich ustawień więc nie potrzebne są jakieś specjalne kody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączamy kabel do laptopa i włączamy zapłon (nie uruchamiamy silnika ani klimatyzacji),
W aplikacji VAG wchodzimy w "Silnik" --> "Adaptacje"
W kanale 01 wartość domyślna jest ustawiona na 128 

Zmieniany domyślna wartość na np 142 test save  i wszystko hula.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest ok przez chwilę i wraca do tych niskich obrotow. Ręce opadają z tymi obrotami. Wpisujesz jakiś kod? Jaki dokładnie program?

Edytowane przez Fwl7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnych kodów nie wpisuje spróbuj zmienić na 142 bo przy mniejszych wartościach różnica w kulturze pracy jest bardzo mała a przy tej u mnie wszystko chodzi bardzo dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zmienialem na 145 i wszystko super może ciut za dużo ale spoko zgasiłem silnik wyszedłem do sklepu wracam a tam z powrotem obroty 700.. spróbuję te 142 jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdżę od 2 tys km na 142 i jest super z ruszaniem nie ma problemow nie trzęsie budą auto lepiej reaguje na gaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co robię źle w takim razie. Podasz link do programu którym zmieniasz obroty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...