Skocz do zawartości
IGNOROWANY

LUTY - Naładniejsze zdjęcie A4 na forum


Wybieramy 4 zdjęcia: 1 główne, 3 pozostałe NA NAJŁADNIEJSZE ZDJĘCIE A4   

38 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wybieramy 4 zdjęcia: 1 główne, 3 pozostałe NA NAJŁADNIEJSZE ZDJĘCIE A4

    • 1. Adriancabb
      5
    • 2. gabalo
      6
    • 3. muunv
      9
    • 4. Norbas
      25
    • 5. vwbartus
      18

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 03/10/18 o 23:00

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w poprzedniej edycji, teraz także wybieramy po 4 zdjęcia na każdy miesiąc, bez podziału na kategorie.
Wszystkie szczegóły odnośnie konkursu można znaleźć w regulaminie.
Na koniec roku z wybranych zdjęć robimy kalendarz 2019 :cool1:
Bardzo prosimy wszystkich o ocenianie całego zdjęcia, a nie tylko auta, które na nim jest :good:


MIESIĄC - LUTY
TERMIN ZGŁOSZEŃ - 15.02.2018r.
POCZĄTEK GŁOSOWANIA - 05.03.2018r.
KONIEC GŁOSOWANIA - 10.03.2018r.

ZGŁOSZENIA MARZEC - 15.03.2018r.

DZIĘKUJEMY ZA WSZYSTKIE ZGŁOSZENIA WYSYŁANE NA KALENDARZ ROKU 2019

Zgłoszenia prosimy nadsyłać na adres [email protected]
W tytule maila proszę podać miesiąc na jaki jest zgłoszenie, zaś w treści TYLKO swój nick z forum.

Proszę pamiętać żeby wysyłać tylko po 1 zdjęciu (1 zdjęcie = 1 user!)

Zapraszam Wszystkich do wzięcia udziału :punk:
Najładniejsze zdjęcie A4 - LUTY

1. Adriancabb

ELoK3E4.jpg

2. gabalo

jrMu5Jj.jpg

3. muunv

qGbRrr6.jpg

4. Norbas

OiiYyF6.jpg

5. vwbartus

ifv6i4m.jpg

 

>> WĄTEK INFORMACYJNY <<

>> REGULAMIN <<
>> GALERIA SŁAW 2018<<

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.03.2018 o 22:23, Młody_drog napisał:

Masakra, ludziom w ogóle nie zależy chyba :facepalm:

No  chyba nie, śledzę codziennie ludzi tyle na forum a głosów tyle co kot napłakał :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie wiedza o glosowaniu w kalendarzu. Mozna jakos na glownej stronie na gorze umiescic informacje? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tu chodzi Panowie, o jakość zdjęć. Sorry, ale jak się chce być w kalendarzu i się wysyła zdjęcia z parkingu to nie spodziewałbym się jakiegoś wielkiego sukcesu.

Nie trzeba być specjalistą, żeby pojechać gdzieś w kawałek lasu/łąki/gór a nawet w miarę wyglądającej wioski żeby zrobić fotę (chociażby telefonem...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy co kto lubi :) mi sie osobiście bardziej podoba zdjęcie które jest wyraźne nie robione na photoshopie tylko surowka, trochę więcej światła, i oceniając zdjęcie patrzę najpierw na to a później na resztę :)  a jak kogoś kręcą góry to może kupić kalendarz krajobrazowy :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, nie było postu.. Widzę, że mówimy o czym innym... Ja kalendarza ze zdjęciami samochodów na parkingu nie będę kupował. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.03.2018 o 12:17, Młody_drog napisał:

Mi tu chodzi Panowie, o jakość zdjęć. Sorry, ale jak się chce być w kalendarzu i się wysyła zdjęcia z parkingu to nie spodziewałbym się jakiegoś wielkiego sukcesu.

Nie trzeba być specjalistą, żeby pojechać gdzieś w kawałek lasu/łąki/gór a nawet w miarę wyglądającej wioski żeby zrobić fotę (chociażby telefonem...)

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co racja to racja... ale to też przez blokadę udziału po zwycięstwie... Ci co robią najlepsze pauzują :P druga sprawa są miesiące, że zdjeć mnóstwo i ciężko wybrac naprawdę 4 bo można by więcej a są i takie, że tylko 1 zasługuje na miejsce w kalendarzu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Adriancabb napisał:

Zależy co kto lubi :) mi sie osobiście bardziej podoba zdjęcie które jest wyraźne nie robione na photoshopie tylko surowka, trochę więcej światła, i oceniając zdjęcie patrzę najpierw na to a później na resztę :)  a jak kogoś kręcą góry to może kupić kalendarz krajobrazowy :D 

To czy zdjęcie jest obrobione czy nie to już kwestia indywidualna i tak naprawdę drugorzędna ale tak czy inaczej jak Młody pisze, warto pstryknąć gdzieś fotkę gdzie nie ma jakiegoś kibla z tylu czy jakiś samochodów, dziwnych budynków i tego typu rzeczy, chociaż trochę żeby była inna niż jakaś pospolita fotka, pstryknięta byle gdzie, poprostu wykazać jakieś ciut większe zaanagażowanie.....  :hi:

Edytowane przez FroS-t
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, FroS-t napisał:

To czy zdjęcie jest obrobione czy nie to już kwestia indywidualna i tak naprawdę drugorzędna ale tak czy inaczej jak Młody pisze, warto pstryknąć gdzieś fotkę gdzie nie ma jakiegoś kibla z tylu czy jakiś samochodów, dziwnych budynków i tego typu rzeczy, chociaż trochę żeby była inna niż jakaś pospolita pstryknięte bule gdzie, poprostu wykazać jakiś ciut większe zaanagażowanie.....

No Ok, ale jak widać mało kto wogóle zrobił jakie kolwiek zdjęcie ja zrobiłem kilka i wybrałem to ponieważ to mi sie spodobało :) nie ma sie co spinać :) wiec na następny miesiąc spróbuje zrobić jakiej bardziej „artystyczne” :wink: o ile mi tu śnieg stopnieje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee tam,  ja nigdy się nie spinam, nie po to siedzę na tym forum, tylko doradzam jeśli potrafię w czymś pomóc:wink: ja to mam taki osrany pakiet zima ze szkoda fotek robić, zawsze się czaje ale albo to pogody nie ma, syf na drogach a jak już się trafi pogoda to ciężko znaleźć czas żeby umyć auto i coś strzelić , chyba to hamuje fotki zimowe najbardziej, lato ciepło, auta czyste, letnie pakiety na samochodach, łatwiej gdzieś coś strzelić nawet jadąc gdzieś z rodzina :good:

Edytowane przez FroS-t
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, FroS-t napisał:

Eee tam,  ja nigdy się nie spinam, nie po to siedzę na tym forum, tylko doradzam jeśli potrafię w czymś pomóc:wink: ja to mam taki osrany pakiet zima ze szkoda fotek robić, zawsze się czaje ale albo to pogody nie ma, syf na drogach a jak już się trafi pogoda to ciężko znaleźć czas żeby umyć auto i coś strzelić , chyba to hamuje fotki zimowe najbardziej, lato ciepło, auta czyste, letnie pakiety na samochodach, łatwiej gdzieś coś strzelić nawet jadąc gdzieś z rodzina :good:

Heh ? tez kiepsko z pogoda bo jak nie sypie śnieg to błoto na drodze i samochód brudny a jak nie to minus 15 i nie ma jak samochodu umyć ? a teraz znowu jest tyle tego śniegu ze nie wiem kiedy to stopnieje ale jak by czasem stopniało to obiecuje przyjechac sie w jakieś fajne miejsce i zrobić kilka fotek może akurat coś wam się spodoba ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za głosowanie :hi: 

Od siebie dodam, że nie robiłem ostrej obróbki. Do wykonania zdjęcia użyłem odpowiedni filtr w aparacie, potem na kompie dostosowałem  jasność, kontrast, zmieniłem cienie i tyle.  

Pozdrówki :)

Edytowane przez Norbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...