Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czyszczenie felg Pomocy :)


Mariox37

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Z racji tego że kupiłem dystanse 2cm, nowe śruby  45mm stożki z małym łbem na torx,  Zachciało mi się wyczyścić i wypolerować felgi i mam pytanie o jakiś magiczny środek do usunięcia tego bezbarwnego lakieru, to co czarne dalej będzie czarne  - może jakiś zmywacz lakierów ktos poleci ? albo już myślałem o szlifierce oscylacyjnej i papier 500. Narazie udało mi się wydrapać jeden element na feldze :( jeszcze będzie czyszczony papierem 2000-2500-3000 i pasta . Ale strasznie długo to schodzi i palce bolą. 

 

felga.jpg

 

felga2.jpg

Edytowane przez Mariox37
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego dzwoniłem na Daszyńskiego w Gliwicach ( sklep z lakierami ) podobno ma coś do usuwania lakieru w sprayu albo w puszcze  i podobno działa :) .Będę to miał po południu zobaczymy  ... bo już się podłamałam że do wiosny tego nie zrobię :(   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem bo akurat taki był  Remover  26zł ale jestem bardzo zadowolony robi super robotę :) zostały 2 felgi a później już wodny idzie i z górki będzie :) 

Najlepiej zabezpieczyć powierzchnię obok bo zeżre wszystko. Psikamy czekamy 3-5min i ja sciagam papierem lub szmatką, później delikatnie papier ścierny i wodny będzie a na koniec pasta, zaklejenie i pójdzie czarny lakier . Ogólnie ten środek też mogę polecić inaczej bym się zajechał chyba.  

srodek 1.jpg

srodek 2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...